Skocz do zawartości

Dobry smartfon do 700 zł


Recommended Posts

każdy telefon na andku można podkręcić 1 kliknięcie.. w tej cenie masz nowego Se xperia neo V z 2 latami gwary albo używanego

Xperia Arc. , oba mają więcej ramu i lepszy układ graficzny od x10 i upgrade od producenta do Android ICS 4.0.4 :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

x10 ma mniej ramu, i oficialnie upgrade do andka 2.1 .

 

Nie widze sensu kupic x10 jak można kupić używke arc albo nówke neo V

 

arc - Większy ekran, lepszy układa graficzny, oficialny ICS bez zabawy w romy rooty etc. , bravia engine więcej wyświetlanych kolorów i lepszy ekran/lepsze kąty padania

 

To samo Neo V tylko ma +/- tego że ma "tylko" 3.7 cala. i miałby nówke z 2 latami gwarancji

 

Nie mówie że jestem znawcą ale zanim kupiłem telefon zaznajomiłem się z funkcjami/"technikaliami" i polecam mu to co według mnie będzie najbardziej optymalnym wyborem a nie to co jest "w miare dobrym wyborem " ; )

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

najpierw mówisz że o 0.2 cala w te czy we wte nie robi różnicy a mówisz że neo V jest gorszy %-) Neo v oprócz tych 0.2-0.3 cala to jest lepszy pod względem ramu/ekranu LED zamiast tft - lepsze kąty widzenia. Ma lepszy układ graficzny i chyba jedyne co jest w nim gorsze to aparat 5 zamiast 8 mega, a dorwie pewnie zwykłego neo który ma 8 mega ; )

 

Te 2 co podałem są po prostu lepsze technicznie od Twojego fona i jeden jest nowy a drugi niezbyt używany w tej cenie. Spójrz na dane techniczne i podaj mi jedną rzecz którą Twój ma lepszą od tych dwóch, bez używania wielkości ekranu która według Ciebie jest bez różnicy :>

 

Edit: Ja cały czas mówie o Arc , nie Arc S

 

http://allegro.pl/xperia-arc-stan-bdb-bez-locka-gw-3mies-i2422596575.html .

Edytowane przez Ozored
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kuba weź sobie popatrz na YT porównanie arc s do neo v. Neo v nawet lepiej wypada i jest tańsza.

 

@Autorze- nie kupuj arc s gdyż się nie opłaca chyba że chcesz więcej wydać i szpanować większym ekranem.

Szukaj SGS/ Lww/ Neo V.

Link to post
Share on other sites

mam LWW i fajny telefonik, ale ostrzegam, jakbyś go kupił to popatrz na forum czy rozwiązali bugi z systemem ICS który wprowadzili bo GB był o wiele lepiej zrobiony przez nich. arc s nie kupuj,

 

Cały czas mówie o arc .

3.2 cala - LWW

3.7 - neo V

4.2 - arc

# telefony od sony ericssona generalnie różnią się przekątną a procek/układ graficzny mają ten sam,- wystarczający dla andka , płynnego użytkowania/grania/oglądania filmów, nawet w 720 p.

 

SGS też możesz szukać jak poleca dawid

Link to post
Share on other sites

Co wy mu wciskacie jakiegoś starocia X10 ? :)

 

bo kąty widzenia w X10 też są dobre

To mają być dobre kąty widzenia?

 

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-i9000-galaxy-s/preview/phone/gsmarena_006.jpg

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-i9000-galaxy-s/preview/phone/gsmarena_007.jpg

 

To już mój ZTE Blade ma lepsze :P

 

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Ale różnica oooo kurde nic nie widać, weź się człowieku czy kąty widzenia są najważniejsze

To ty się 'weź' bo za wszelką cenę chcesz mu opchnąć tego x10. To nie bazar tylko forum. Chcesz doradzić to doradź coś dobrego, jak nie to się nie wypowiadaj.
Link to post
Share on other sites

Cytując częściowo scene z filmu który ostatnio krążył po yt "(...) Boże czy Ty to widzisz !?"

 

Myśle że na razie można zakończyć spam, poczekamy , zobaczymy czy autor wróci do tego postu bo na razie się nie odzywa ; ) ale w sumie już co miało być to zostało polecone.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...