Skocz do zawartości

Recommended Posts

może plextor? znana i ceniona marka. design również miły dla oka.

http://www.morele.net/plextor-px-891sa-sata-czarny-box-473755

posiadam model px890sa, ten podany wyżej to jakiś "nowszy"

 

http://www.plextor-digital.com/index.php/pl/Internal-DVD+/-RW/

Edytowane przez ChiCkenQ
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

cenowo nie gra roli

stary piszesz że cenowo nie gra roli, a sam wyszukujesz jakieś asusy w standardowych cenach +- 80pln jak inne LiteOn'y, Szajsungi, LG. Co wybierzesz i tak będzie podobne. Różnicy nie zauważysz.

Plextor z tego co wiem był jednym z lepszych producentów kiedyś. Nie wiem jak jest teraz, wiem natomiast że b. cicho pracuje (znajomy ma, dlatego też kupiłem), nie je**e płytek, a wypalił ich już kilkadziesiąt, no i design ma miły dla oka.

Tyle ode mnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

stary piszesz że cenowo nie gra roli, a sam wyszukujesz jakieś asusy w standardowych cenach +- 80pln jak inne LiteOn'y,

Stary tak się składa że te ostatnio również polecane i ciche asusy = liteon , jak i ten Twój Plextor to ta sam rodzina co asus bo liteon je robi.

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

Stary tak się składa że te ostatnio również polecane i ciche asusy = liteon , jak i ten Twój Plextor to ta sam rodzina co asus bo liteon je robi.

być może, nie neguje tego przecież. ja od siebie poleciłem plextora z przyczyn wspomnianych wyżej przeze mnie. poza tym wyposażenie jest przyzwoite m.in. oprogramowanie producenta (Plex Utilities).

autor zaznaczył, cenowo nieistotne, stad moja propozycja Plextora.

 

Oczywiście może nie przepłacać i kupić coś tańszego.

 

Nie tyle gó**o , co nie ma co się podniecać i przepłacać.

nikt się tu nie podnieca, tosz to tylko napęd %-)
Link to post
Share on other sites

tak wygląda to u mnie

 

jeszcze tasma nie ściągnięta z tacki.

 

http://img215.imageshack.us/img215/5756/definer3014.jpg

 

Plextor to to samo g... co Lite-on.

ty tak uważasz, ja uważam że o wiele lepiej się to prezentuje w nowej budzie niż LiteOn. 50pln różnicy w cenie to nie majątek. Wizualnie nie zahacza przynajmniej o komputery z Tesco.
Link to post
Share on other sites

Ten napęd jest taki sam, więc wiedząc o tym trzeba mieć co najmniej nie po kolei, żeby tyle przepłacić za logo. Nie wiem w którym miejscu wygląda lepiej, ale to chyba nie w tym rzecz.

trzeba mieć nie po kolei?! daruj sobie to stary, nie wiem o co się tak ciskasz i po kiego mi wrzucasz?

może inaczej, bo widzę że nie potrafisz załapać. dla mnie dodatkowe pół bata na kupno tego plextora nie było jakimś wyczynem, chciałem sobie go kupić więc KUPIŁEM.

Używałem różnych napędów począwszy od cd-rw teac'a(leży w szafie), przez samsunga (zj****ł się), liteona(zalany), skończywszy na lg(działa w 2gim kompie,głośny, wolno odczytuje), a że akurat składam nowego kompa postanowiłem sobie kupić dla odmiany plextora i nie płacze że kosztował mnie 50 pln więcej, tak ciężko to skumać. Ma działać poprawnie, nagrywać i wyglądać (kwestia gustu).

Link to post
Share on other sites

No nie zrozumiałeś. Kupiłeś ten napęd znając dobrą opinię o tej marce. Z postów wynika że, nie widziałeś, że to jest Lite on. Jakbyś wiedział to byś się 3 razy pewno zastanowił zanim zacząłbyś komuś go polecać.

a ty dalej swoje. zrozum wreszcie, chciałem sobie kupić plextora, więc go sobie kupiłem. tak ciężko ci to zrozumieć?

jeden pójdzie i się najebie za te 5 dych, inny wpierdzieli w hot spota, a jeszcze inny zainwestuje w sprzęt. ja wybrałem co wybrałem i jestem zadowolony i wali mnie to że są tam bebechy liteon'a, nie zamierzałem oszczędzać takiej śmiesznej sumy i nie wnikałem co w nim siedzi. jeśli potrafisz czytać dokładniej to przy zakupie kierowałem się także innymi kwestiami o których wspomniałem w poście wyżej (m.in. chęć sprawdzenia innej marki, design), lecz ty wiesz lepiej co było dla mnie najlepsze.

nie stać cię, nie lubisz przepłacać? a co mnie to.

cieszę się że poinformowałeś nas wszystkich tu, że plextor to liteon, po to jest forum aby przekazywać sobie inf, teraz autor będzie już rozeznany i dokona własnego wyboru.

nara

Edytowane przez ChiCkenQ
Link to post
Share on other sites

Możesz sobie chcieć nawet słonia z porcelany i tak dalej nie kminisz w czym rzecz

chodzi ci że nie wiedziałem co w środku piszczy? kilka x ci już tłukę że nie wiedziałem i nie zamierzałem się dowiadywać bo mi to lotto było.

Autor napisał na początku że nie istotna cena (kłania się czytanie ze zrozumieniem), a ty podniecasz się nie wiadomo jak, tosz to tylko napęd jest ciut droższy.

kończę tą bezsensowną dyskusje, elo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...