Skocz do zawartości

Geforce 670 Gigabyte - spadki fps


Recommended Posts

Nie wiem czy problem w biosie płyty czy w sterownikach ,ale ustawiając 3.0 w biosie płyty głównej miałem w benchmarku jakieś 7500pkt na 2.0 9200pkt graphic score ... tak więc spadek znaczny ;)

Zmień na 2.0 i napisz czy osiągi lepsze

Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Jak nacisniesz pytajnik to pisze: Nowoczesne karty posiadaja rozne funkcje oszczedzania energii, nie uzywane ... blablala moga podowowac niewlasciwy odczyt.

 

Jesli wiec klikniesz w render test i zmieni ci sie na 2.0 wszystko jest ok

Link to post
Share on other sites

@

Nerwus_2

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nvidia-geforce-304-48-beta-sterowniki-dla-kart-gforce.html

Nowa wersja beta sterowników 304.48;

poprawiono następujące błędy:

  • z przycięciami vsync w kartach graficznych GeForce GTX 600
  • ze zmniejszaniem taktowań fabrycznie podkręconych modeli
  • z wydajnością w grze Total War: Shogun 2 z najnowszym patchem
Możesz spróbować zainstalować te sterowniki chociaż raczej to nie wina sterowników ale samej gry, która nie jest prawdopodobnie przystosowana do architektury Kepler.

Możesz także sprawdzić jak chodzi gra po ustawnieniu w opcjach gry skalowania na 100%

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

SCANIA Truck Driving Simulator - wszystko na maxa , i tu niespodzianka . spadki fps są bardzo często nawet do 25 , szczególnie na zakrętach , czy to normalne ? sterowniki najnowsze , procek i7 2700K

Mam gtx580 sprawdziłem specjalnie grę o której piszesz i u mnie jest ok,nawet wciąga i to bardzo i szacun dla kierowców Tirów,nie jest łatwo.

Link to post
Share on other sites

Na stronie Nvidii można bez problemu pobrać te sterowniki - wystarczy wybrac kartę GeForce 600 series i w polu rekomendowany/beta wybrać beta i można pobrać te 304.48.

http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-304.48-beta-driver-pl.

@nerwus_2

jak możesz to zmień slot pci-e na ten wyzej bo ten z którego aktualnie korzystasz ma przepustowość maksymalną x8.

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...