Skocz do zawartości

Q6600 (Scythe Mugen),4GB DDR2,HD4870, HDD 320 GB, PSU 500W


Recommended Posts

Płyta główna - Asus P5K/EPU

Procesor - Q6600

Chłodzenie - Scythe Mugen

RAM - 4gb 800MHz (PATRIOT PDC24G6400LLK, cl4)

Grafika - Hd4870 (512Mb)

Dysk - Samsung 320Gb

Zasilacz - OCZ 500W (OCZ500SXS)

Obudowa - Wizard fever

 

CENA: 1200zł. Wolałbym sprzedać w całości, chyba że by znaleźli się chętni na większość części.

 

Allegro, jak i odbiór osobisty możliwy (Wadowice, Andrychów, Bielsko, Oświęcim)

Link to post
Share on other sites

Płyta główna - Asus P5K/EPU Procesor - Q6600 Chłodzenie - Scythe Mugen RAM - 4gb 800MHz (PATRIOT PDC24G6400LLK, cl4) Grafika - Hd4870 (512Mb) Dysk - Samsung 320Gb Zasilacz - OCZ 500W (OCZ500SXS) Obudowa - Wizard fever CENA: 1200zł. Wolałbym sprzedać w całości, chyba że by znaleźli się chętni na większość części. Allegro, jak i odbiór osobisty możliwy (Wadowice, Andrychów, Bielsko, Oświęcim)

Tak na szybko:

Płyta: 160zł

proc: 255zł

chłodzenie: 80zł

Ram: 150zł

Grafika: 235zł

Dysk: 105zł

Zasilacz: 135zł

Obudowa: 80 (brak niebieskiego wentyla z przodu, dokładam dwa CM 120m)

 

Rozważę oczywiście każdą inną propozycję, jakby co pisać na PW.

Edytowane przez knock_out1
Link to post
Share on other sites

Sprzedaje na części.

 

Płyta: 160zł rez

proc: 255zł rez

chłodzenie: 80zł

Ram: 150zł

Grafika: 235zł

Dysk: 105zł rez

Zasilacz: 135zł

Obudowa: 80 (brak niebieskiego wentyla z przodu, dokładam dwa CM 120m)

 

Propozycje cenowe najlepiej na PW. Jeśli dla kogoś moje konto nie jest wiarygodne to sprzedaje to samo na pclab :

http://forum.pclab.pl/topic/796050-Q6600-Scythe-Mugen4GB-DDR2HD4870-HDD-320-GB-PSU-500W/?do=findComment&comment=10621037

 

Wysyłać zacząłbym od poniedziałku.

 

Nie wiem, ja jestem jakiś głupi czy coś, ale wydaje mi się że raz wiadomości można edytować, a chwile później taka opcja znika. Trochę to utrudnia zachowanie jakiegoś uporządkowania w dziale SPRZEDAM.

 

Chciałem tylko poprawić, że dysk jest dalej do wzięcia.

 

Co za bezsens. Napisałem nową wiadomość, wlepiło mi ją do starego postu i wtedy mogłem go edytować :/ To taki mały oftop, ale mógłby to ktoś poprawić :P

Edytowane przez knock_out1
Link to post
Share on other sites

Sprzedaje na części. Płyta: 160zł rez proc: 255zł rez chłodzenie: 80zł Ram: 150zł Grafika: 235zł Dysk: 105zł rez Zasilacz: 135zł Obudowa: 80 (brak niebieskiego wentyla z przodu, dokładam dwa CM 120m) Propozycje cenowe najlepiej na PW. Jeśli dla kogoś moje konto nie jest wiarygodne to sprzedaje to samo na pclab : http://forum.pclab.pl/topic/796050-Q6600-Scythe-Mugen4GB-DDR2HD4870-HDD-320-GB-PSU-500W/?do=findComment&comment=10621037 Wysyłać zacząłbym od poniedziałku. Nie wiem, ja jestem jakiś głupi czy coś, ale wydaje mi się że raz wiadomości można edytować, a chwile później taka opcja znika. Trochę to utrudnia zachowanie jakiegoś uporządkowania w dziale SPRZEDAM. Chciałem tylko poprawić, że dysk jest dalej do wzięcia. Co za bezsens. Napisałem nową wiadomość, wlepiło mi ją do starego postu i wtedy mogłem go edytować :/ To taki mały oftop, ale mógłby to ktoś poprawić :P

tez to zauważyłem,denerwujące to troche ;//

 

ile za mugena z wysylka ?

Link to post
Share on other sites

Ja w sprawie zasilacza. Napisałeś, że "Jedyny mankament to nie działający włącznik/wyłącznik (ten z tyłu zasilacza:) )".

Tzn nie da się zasilacza wyłączyć tak i działa bez tego czy, że nie da się go włączyć i wymagane jest kupno nowego włącznika??

 

Byłaby możliwość wysyłki za pobraniem??

Link to post
Share on other sites

Ja w sprawie zasilacza. Napisałeś, że "Jedyny mankament to nie działający włącznik/wyłącznik (ten z tyłu zasilacza:) )".

Tzn nie da się zasilacza wyłączyć tak i działa bez tego czy, że nie da się go włączyć i wymagane jest kupno nowego włącznika??

 

Byłaby możliwość wysyłki za pobraniem??

 

Poszło PW. Zasilacza nie da się wyłączyć tym przełącznikiem więc nic nie trzeba dokupywać.

 

http://allegro.pl/hd-4870-100-sprawne-i2439914160.html

 

Na sprzedaż jeszcze q6600 oraz obudowa.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...