Skocz do zawartości

Która karta graficzna najlepsza?


Recommended Posts

ja bym polecił Sapphire ciche i chłodne karty, na dodatek gdybyś nawet chciał zmienić chłodzenie to nie tracisz gwarancji tak robi Sapphire

 

I dobra mozliwosc podkrecania. Szafir ma 2 lata gwary jak sie nie myle.
Link to post
Share on other sites

Ja akurat mam Sapphire Radeon HD 6850 i niestety moje obserwacje potwierdzają opinie z tego portalu, że chłodzenia Vapor są głośniejsze od np. Asusów. Moje GPU JEST słyszalne, niezależnie od tego, czy oglądam strony w sieci, czy gram. Co gorsza, nie można zwolnić obrotów wentylatora za pomocą ATI Tray Tools. Dlatego dla siebie wybierałbym w takiej kolejności:

1. Gigabyte

2. MSI

3. Sapphire

 

Wiem, jestem kopnięty pod względem ciszy, ale kiedy PC służy bardziej jako odtwarzacz muzyki, nie ma innego wyjścia.

Link to post
Share on other sites

Ja akurat mam Sapphire Radeon HD 6850 i niestety moje obserwacje potwierdzają opinie z tego portalu, że chłodzenia Vapor są głośniejsze od np. Asusów. Moje GPU JEST słyszalne, niezależnie od tego, czy oglądam strony w sieci, czy gram. Co gorsza, nie można zwolnić obrotów wentylatora za pomocą ATI Tray Tools. Dlatego dla siebie wybierałbym w takiej kolejności: 1. Gigabyte 2. MSI 3. Sapphire Wiem, jestem kopnięty pod względem ciszy, ale kiedy PC służy bardziej jako odtwarzacz muzyki, nie ma innego wyjścia.

 

To jakiś odosobniony przypadek. Ja zamówiłem tą kartę w zestawie z całym komputerem braciakowi mojej lubej: http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd7870-2gb-11199-00-20g-462854/

 

Chodzi bardzo cicho. Jest wydajna a chłopak jest zadowolony bo gra we wszystko na ultra [w zestawie z i5 2500k]

Też wybierałem między firmami wymienionymi powyżej.

Link to post
Share on other sites

Ja mowie o szafirkach bez wersji Vapour, nie wypowiem się na ich temat bo nie wiem jak jest z nimi. Normalne wersje są jak najbardziej wporzadku, nie spotkałem się żeby ktoś na nie narzekał, a składałem dużo komputerów z GPU od tej firmy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...