Skocz do zawartości

EVGA GTX 570 foto opis :)


Recommended Posts

http://img94.imageshack.us/img94/1833/dsc0104vs.jpg

 

http://img641.imageshack.us/img641/5913/dsc0105yc.jpg

 

Fotki z boku dodam jutro bo zdjęcia były robione na szybkości gdyż siostra poszła na komers i zabrała aparat

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

No ciesze się że jesteś zadowolony z tego gtx 570 ,ale powiedz ile musiałeś dopłacić do tej karty po sprzedaży radeona 6950 i w jakiej grasz rozdzielczości bo 1280mb pamięci tego gtx 570 to czasami trochę za mało do tej rozdziałki przykład BF3 to chyba największa wada tej karty ,

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Coś się sprzedaje to się czyści jak samochód przed sprzedaniem.

Jesteś po*****y. Wyczyszczonego auta to nikt właśnie kupić nie chce bo jak szlifowane do czysta to daje podejrzenia, że coś było maskowane i na pewno ze stanem technicznym auta nie wszystko jest w porządku.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nie mówię o silniku że czyszczony tylko środek tapicerka odkurzanie itp zawsze odwróci kota ogonem co za ludzie

 

No ciesze się że jesteś zadowolony z tego gtx 570 ,ale powiedz ile musiałeś dopłacić do tej karty po sprzedaży radeona 6950 i w jakiej grasz rozdzielczości bo 1280mb pamięci tego gtx 570 to czasami trochę za mało do tej rozdziałki przykład BF3 to chyba największa wada tej karty ,

570 kupił od mumii za 920zł :>

Edytowane przez kamar59
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

NIemożliwe u EVGA od 8800 masz przedłużenie gwarancji za frajer. Mam GTS250 bez żadnych oc itp i miałem rozszerzoną gwarę ale tylko o rok. Wersje superclocked miały dłuższą gwarancję do 10 lat. Teraz jest nieco inaczej minimum to 3 lata a wyższe modele mają odpowiednio 5 i 10 lat.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O co chodzi z opisami pudełka? Nie tylko tu ale w wielu miejscach się z tym spotykam, nawet na YT ludzie potrafią przez 15min pokazywać i gadać o pudełku. Mnie się wydaje, że ważne jest to co w środku a nie na opakowaniu :>.

Karta jest bardzo ciężka, nie ma tutaj przesady, mój były Radeon był spokojnie przynajmniej połowę lżejszy a był konstrukcja niereferencyjna.

Karty referencyjne z chłodzeniem typu blower fan są właśnie bardzo ciężkie, miałem kiedyś referenta 6870 i wydawało mi się, że waży tonę.

Ogólnie fajny tekst i zdjęcia :).

Kto Ci sprzedał tą grafikę z takim kurzem na wiatraku :/ Coś się sprzedaje to się czyści jak samochód przed sprzedaniem.

Zgadzam się aczkolwiek uważam, że o sprzęt czy to komputer czy samochód trzeba dbać i czyścić go nie tylko do sprzedaży.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzieki ze plusy, dziś dodam więcej fotek :) Co do Fortisa to na 3 zdjęciu w przedziale " GTX 570 w obudowie " wygląda fajnie tak jakby był czarno srebrny ( taki zmieszany ) wymaluje mu blaszkę ta z przodu na czarno, pewnie nie wpłynie to na wydajność. Zasilacz muszę jakoś przerobić tzn dać tam jakiś napis bo wygląda tak dziko na czarno.

 

Co do Enermaxa przy zamkniętej obudowie i fotek z boku go nie widać za to daje super efekt ( podświetlany na biało ) i genialnie oświetla te Alpenfohy.

A pudełko, wolałem opisać z zewnątrz bo kupiłem kartę z drugiej reki wiec nie miałem tych dupereli jak płytka DVD czy naklejka :P reszta wszystko było czyli książeczka plakat kabel do zasilania i pudełko jak po jajkach ( takie daje EVGA :D )

 

co do wentylatora od GPU to trochę też sie przykurzył u mnie w obudowie wiec nie ma sie co spinać, karta doszła do mnie zadbana wiec nie narzekam :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ludzie ! Co wam odjebało z tym kurzem ? Karta ma lekki nalot na turbinie i to tyle. czyszczenie nic nie daje bo jak ją włączysz to po 15 minutach jest to samo, za to radiator w środku po roku pracy nie miał ani jednej drobinki kurzu między blaszkami. Ani jednej !

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dzieki Sony :) w planach mam jeszcze płytę ale muszę mieć do tego chęci bo zdejmowanie chłodzenia itp trochę zabawy jest :)

 

Co do Psa to tak na serio mieszaniec pekińczyka z sąsiadem :D :D

Link to post
Share on other sites

I jak się sprawuję 570 od EVGI? Jakie temp. osiąga?

 

 

Myślę nad kupnem 580 od EVGI, a potem ew. zmiana turbinki na np. Accelero. 7870 za drogie, a 580 można już za 1100-1200zł wyrwać.

Edytowane przez Anoizmrox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...