Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Specjalnie kupiłem GTA 4 dla porównania czy faktycznie WD jest taki okropny i zły jak większość uważa. Jesli chodzi o mnie to GTA mnie nie przekonuje. Nie jest to gra zła gra się całkiem fajnie, ale wiele rzeczy denerwuje i psuje radość z gry. Przykładem są radiostacje, których jest wiele ale osobiście nie mogę znaleźć niczego dla siebie i sytuacja jest tak samo zła jak w WD. Kolejna rzecz to ruch uliczny. Kierowcy sprawiają wrażenie jakby nie mieli mózgów.

GTA natomiast miażdży WD wielkością mapy, ale brakuje mi na niej tego "życia" jakie było w WD.

Dla mnie ideałem byłaby gra z fabuła Sleeping Dogs, wielkością świata z GTA, "życiem" z WD, muzyka z Saints Row 4 i grafiką z Crysisa, ale myślę ze sie nie doczekam :D

Edytowane przez Matizekt
Link to post
Share on other sites

Napisałem do ubi i odpowiedzi niby jako takiej nie dostałem ale... 2 dni później problem z synchronizacją zniknął oraz przywrócił mi się save sprzed dłuższej przerwy od grania, choć niestety jest to 10 godzin gry wcześniej niż skończyłem. Równie dobrze w sumie mogę zacząć od nowa. :/

 

Najwyżej w wolnych chwilach pokatuję Grid'a oraz Sniper Elite a później wrócę do Watch Dogs... teraz niby i tak wakacyjna susza.

 

 

 

PS.

Pobiera mi się własnie jakaś aktualizacja do WD ważąca kilkadziesiąt megabajtów. Ciekawe co to poprawia.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

optymalizację podobno


Recently, we optimized some of the performance issues that were causing some users to experience high amounts of stuttering while playing Watch_Dogs. Instances of stuttering during gameplay should now be reduced, especially when using "High Textures"; however, some players might still experience some stuttering while playing with "Ultra Textures" settings on.

We'll keep updating you as more fixes for stuttering are currently being worked on.

If you still experience stuttering after the optimization, please let us know in this thread.

Here is a list of other fixes:
- Several fixes to improve NAT type error messages.
- Fix for PCs with multiple network interfaces.
- Fixed an issue at the Poker Table in which the button appeared corrupted after being pulled from the surveillance camera when Aiden is dealing the cards.
- Fixed weapon wheel issue that prevent shotgun selection with mouse.
- Fixed title crashes on loading screen, while Aiden selects to restart last autosave, after previously interacting with the slot machine from Mad Mile.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Watch_Dogs 2


http://cdn1-www.comingsoon.net/assets/uploads/2016/06/watchdogs2.jpg


Kontynuacja sandboksowej gry akcji, w której wcielając się w postać byłego przestępcy wykorzystywaliśmy swoje umiejętności hakerskie do kontrolowania miejskiej infrastruktury i prywatnych urządzeń komunikacyjnych. Watch Dogs 2 rozwija kluczowe elementy mechaniki swojej poprzedniczki, a akcja gry przeniesiona została do zupełnie nowego miasta i rozgrywa się w całości na terenie San Francisco


Dziś o godzinie 18:00 naszego czasu ma odbyć się oficjalna zapowiedź na tej stronie : http://watchdogs.ubisoft.com/watchdogs/pl-pl/reveal/ , w tej chwili dostępny jest jedynie teaser trailer.
Bohaterem ma być ta osoba:


3a783a7279bd8148aed51acdf7d2d7ce83c3ceeb



Wyciekł trailer jako reklama na twitchu jednak filmiki są sukcesywnie usuwane. W_D 2 ma wypełnić lukę za brakujące Assassin's Creed.
Według przecieków prmiera:
15.11.2016

Platformy: PC, PS4, XO

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

drVanSteiner, The Worse mod + maldo textures + jakieś tweaki w plikach i jeszcze coś tam, czego nie pamiętam za bardzo bo to dawno było. Wieczorem w deszczu w mieście i na wodzie różnice były kolosalne, za dnia też było lepiej a wydajność jakoś bardzo nie spadła.

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...