Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ostatni raz zainwestowałem w wypasionego PC. (prawie) Każda gra wymaga masy czasu aby chodzić normalnie. A next geny śmieją się w twarz. 

 

http://data2.whicdn.com/images/12492394/original.gif

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Ostatni raz zainwestowałem w wypasionego PC. (prawie) Każda gra wymaga masy czasu aby chodzić normalnie. A next geny śmieją się w twarz. 

 

http://data2.whicdn.com/images/12492394/original.gif

 

Bez przesady. Narzekać na optymalizację można u takich wydawców jak własnie Ubisoft. W przeciągu roku, spośród setek gier, które pojawiają się na PC, kilkanaście jest kiepsko zoptymalizowanych. Mówisz, że next geny śmieją się w twarz, a chyba nie miałeś styczności z którąś z nowych konsol. Sam posiadałem, sprzedałem 2 tygodnie temu. Brak gier, jak już są to nic zachwycającego. Na razie odstraszają wysokie ceny gier, płatna subskrypcja PS+ i kompletnie niegrywalny Battlefield 4, a to jedna z tych serii gier, w które od zawsze uwielbiałem grać. Knack jako exclusive na PS4 zalicza dropy fpsów - grubo poniżej 30. To tylko kilka przykładów, że wcale tak kolorowo nie jest. Na razie.

Link to post
Share on other sites

"- Potrzebowaliśmy więcej czasu, by podkręcić pewne rzeczy. Co również interesujące, tworzymy już dodatkową zawartość. Już niebawem zobaczycie jeszcze więcej możliwości, jakie daje Watch Dogs - zapowiada. Nie chce jednak udzielać konkretnej odpowiedzi na pytanie, czy chodzi o zwykłe DLC, czy też coś, co w jakiś sposób rozbuduje grę. - Nie mogę na razie zbyt wiele powiedzieć. Będzie to jednak miła niespodzianka - ucina szef Ubisoftu." -http://www.gram.pl/news/2014/06/12/szef-ubisoftu-zapowiada-mile-niespodzianki-w-watch-dogs.shtml

:->

Link to post
Share on other sites

ehhh nie wiem , czy dobry temat , ale no jest mały problem "miałem" misje , gdzie mam dojechać z siostrą i odstawić ją w dane miejsce ta ucieczka przed policją i po kilkukrotnej próbie przejścia , gdyż zawsze było zawieszanie się gry po pewnym czasie to teraz gra zawiesza się już podczas wczytywania misji dochodzi do jakiś 90% i brak odpowiedzi...po prosty dupeczka w tym momencie bo nie widzi mi się nowa gra...

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czemu ja jak spaprzę hacking online i np. ucieknę dostaje jakiś ochłap typu kilkunastu punktów, a przeciwnik sto ileś , mimo że gość był dajmy na to na 300, a inni jak ich wykryję a zwieją to dostają po sto ileś a ja nadal kilkanaście. Nie czaję tego.

Link to post
Share on other sites

No, bo jesteś przegrany. Jak ja spartolę hacking online to dostaję ujemne punkty, najczęściej -kilkadziesiąt.

No ale chodzi o to, że jak ktoś inny ze mna przegra to i tak dostaje częsć punktów, i to sporą.

 

Wgl teraz miałem taką sytuację ,że dekiel wiedział dokładnie gdzie jestem. Zero kamer w pobliżu, trzymałem się daleko. I podjechał w miejsce gdzie byłem dokładnie. Nie wiem jakim cudem.

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Na którymś z gameplayów online hacking na yt już to widziałem ;) Fajna sprawa. W ogóle jeśli już mamy konfrontować GTA i WD to wydaje mi się, że pod wzgledem sztucznej inteligencji npc Ci w WD są bardziej.... hojnie nią obdarowani ;P I ogólnie maja ciekawe interakcje itp :)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy zauważyliście ale hakując serwery Ctos można było natrafić na filmik jak siedzi syn z ojcem i młody pyka na 99,99 % w Assassin's creed ;) Generalnie gra bardzo przyjemna i problemem były Ultra tekstury, które potrafiły dać efekt chrupania. (pewnie V-ram zapychało) Jakby tak zliczyć zrobienie wszystkich dodatkowych zadań to pełne ukończenie zabawy zajmie trochę czasu ;) Prowadzenie pojazdów na klawiaturze może nie jest najwyższych lotów ale to kwestia przyzwyczajenia. Generalnie grę oceniam bardzo dobrze. Mnie się podobała :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...