Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nieskromnie przyznam się, że to moja zasługa. Chciałem się tylko upewnić czy to nie Państwo ukryli ten fanpage, bo jest taka opcja.

Teraz blokada czeka również GBT Deutschland.

 

Natywne funkcje Facebooka się kłaniają.

Edytowane przez Baurus
Link to post
Share on other sites

Co Ci zawinil GBT? :P

Zastraszał sądami, nie wywiązał się ze swoich zobowiązań, kłamał ws. reorganizacji. Ale to nic, wybaczyłem im to.

Teraz jeszcze płytka od nich mi sie spaliła, to mi się przypomniało akurat, że łamią regulamin FB.

Bedą musieli sobie nowy fanpage założyć.

Swoją drogą nie spodziewałem sie, że dwa maile do FB załatwią blokadę. :-) Teraz jeszcze do Facebook Marketing Detschland trzeba napisać. Ich bardziej zaboli, tam z 10k fanów mają(w dodatku bardzo aktywnych)

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą nie spodziewałem sie, że dwa maile do FB załatwią blokadę. :-) Teraz jeszcze do Facebook Marketing Detschland trzeba napisać. Ich bardziej zaboli, tam z 10k fanów mają(w dodatku bardzo aktywnych)

Kiedyś ktoś taki to konfident pierwszej wody, dziś porządny obywatel.

Czasy się zmieniają wartości tracą na wartości.

 

Pozdr dla ludzi starszej wiary :>

Link to post
Share on other sites

Kiedyś ktoś taki to konfident pierwszej wody, dziś porządny obywatel. Czasy się zmieniają wartości tracą na wartości. Pozdr dla ludzi starszej wiary :>

Lol,myslisz ze zrobilbym cos takiego?Sorry sa pewne granice,ktorych sie nie przekracza.Tak sobie"zazartowalem". Juz kilka razy padal im fanpage.Jak w Polsce Facebook nie ma nawet customerservice,powiesz mi jak. mialbym napisac maila? A te zgloszenia sprawdzaja Meksykanie, Marokańczycy, po dolarze za godzine.

Ja GBT zycze jak najlepiej, a zlo odbija uwierz mi, zreszta jak widac.

 

A propos tych wartosci, prakilka razy dziadek byl dowodca baterii husarii, zginal pod Parkanami. Pozdro, czlowieku mialej wiary.:P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...