Skocz do zawartości

MW3 - kupno


Recommended Posts

Witam ;)

Mam małe pytanko. Czy polecacie kupić Call of duty mw3 ? Chodzi mi tu przede wszystkim o multi, żeby nie było że nikt tam nie będzie grał ? Może trochę wytłumacze moje pytanie bo nie każdy może wiedzieć o co chodzi ;) Czy dużo osób gra w MW3 na pc, czy opłaca się je kupić ? (Cena). O fabułę nie mam pytań bo już przeszedłem u kumpla ;)

 

Bardzo proszę o pomoc. W razie pytań proszę pisać.

Link to post
Share on other sites

Multi dobre na chwile te "wielkie" nowości mogło być a patchu

standardowe mapy słabe ,te płatne oczywiście lepsze-.-

lepiej pograć na privie a dokładniej TeknoGods a kasę zostawić na inną grę albo spędzić czas znajomymi/dziewczyną itd;)

Link to post
Share on other sites

Ktoś tam mi polecał Battlefield 3, kupiłbym ale jak mam dawać grafikę na minimalną/średnią to dziękuję, kupie jak będę miał lepszego kompa. Chyba jednak kupie bo mnie korci ;D (MW3) Jak będę miał to napisze jakie jest moje zdanie na ten temat ;) Dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia to chętnie przeczytam :D

Edytowane przez CraNibo
Link to post
Share on other sites

No, ale kolega napisał, że na tej platformie, którą jak na razie posiada nie ujdzie mu BF3 na detalach jakie on oczekuje od tej gry :)

Czytajcie Panowie ;P

Osobiście MW3, także uważam za udany tytuł w trybie multi :)

Link to post
Share on other sites

BFBC2 mam i osobiście chcę się tego pozbyć nie ze względu na gre czy coś tylko po prostu miałem duże problemy z tą grą i jakoś mnie uraziła do siebie. MW 2 mam ale coś mi serwerów nie chce wyszukiwać ;/. To może MW3 będzie jako tako działało ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli grałeś w mw2 to można powiedzieć, że grałeś w mw3, zmiany są kosmetyczne, ogólnie sam styl rozgrywki w mw2/3 jest mało skillowy, a większość zależy od szczęścia, poza tym średnia wieku graczy w coda to niestety 10-14 lat

Ja oczywiście polecę CS:Source <3, CS, Team Fortress 2, Killing Floor, UT3, quake live, według mnie wszystkie te gry są bez porównania lepsze od mw3.

 

Czyli black ops lepszy ?

moim zdaniem jest lepszy, przynajmniej są normalne serwery i któryś z graczy nie musi hostować gry.
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi ;)

 

Tak więc chce tylko powiedzieć że kupiłem CoD Black Ops i jestem zadowolony i mogę polecić ten tytuł ;) Nie którzy mogą sądzić że to odgrzewany kotlet ale ja jako że jestem fanem cod to mi się podoba każda część ;) A co do multi to nie mam problemu ze znalezieniem serwerów, jak na razie nie spotkałem żadnych cheaterów ani nic podobnego ;)

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Można zamknąć. Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...