Skocz do zawartości

Battlefield 3 czy Bad Company 2? Który Wam bardziej przypadł do gustu?


Recommended Posts

Patrząc tak na mapy w Bf3 to wyglądają ciekawsze np. Operation Firestorm. Bardzo duża mapa z JETAMI i jest tam bodajże jakaś rafineria.

Ja na przykład nienawidzę tej mapy. Tylko gra w pojazdach ma jakiś sens, z buta nigdzie nie dojdziesz w rozsądnym czasie, a jak się już zbliżysz do celu to Cię ściągnie snajper metr przed schronieniem. Gra w jetach byłaby fajna ale trzeba dużo latać żeby być w tym dobrym, inaczej twój lot trwa 5 sekund. Co do BFBC2 to uwielbiałem mapy w dżungli no i oazę na podboju. No i brakuje mi zniszczeń z BC2 gdzie miałem swoje ścieżki przez dziury i zniszczone budynki.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja lubię walkę w pojazdach, a snajperem też nie gardzę

ooo następny camper się ujawnił

Dla wyjaśnienia , bo pewnie sporo ludzi uważa że snajper to kaper.

To jest poważny błąd ponieważ snajper/zwiadowca ma właśnie takie a nie inne zastosowanie i tylko tak może być skuteczny w walce.

Dla tego aby nie być w błędzie snajper to nie kamper.

 

Kamperem można nazwać żołnierza piechoty który się ukrywa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niestety u mnie pojawia się problem zamrażania w Bad company 2. Oczywiście tylko na multi i zapewne ma to związek z punkbusterem. Co więcej czytałem, że masa ludzi miała bądź nadal ma z tym problem. Dziwie się, że problem nie został jeszcze naprawiony.

Link to post
Share on other sites

Bez przesady... Wiadomo, że o 11 po południu nie gra jakoś dużo Ludu(chociaż ostatnio serwery o tej godzinie mają tak gdzieś 28/32 graczy) A wieczorami to przeciążenie, nawet na mniej znanych serwerach;)

Edytowane przez Blue AMD ATI Radeon
Link to post
Share on other sites

Mimo, że gram krótko to naprawdę jest całkiem całkiem. Będę zmuszony jednak przełożyć ze starego pieca kartę dźwiękową SB Live 5.1. Bo ciągłe resetowanie komputera przez BFa to dość uciążliwa sprawa

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...