Skocz do zawartości

Battlefield 3 czy Bad Company 2? Który Wam bardziej przypadł do gustu?


Recommended Posts

Jak w temacie. W którą grę gra Wam się przyjemniej? Może na którejś się zawiedliście? Jeśli możecie, to uzasadnijcie. Mi tak ogólnie w Bfie(BC2, bo 3 nie mam) nie podoba się za bardzo to, że niektórzy gracze na podboju grają jak na DM. Nie przejmują flag, lub są tak zwanymi "spawn-killerami";)

Link to post
Share on other sites

"spawn-killerami" uwielbiam nim być :) Dla BFbc2 lepiej mi się gra nie wiem czemu:) Bardzo fajny snajper, bronie zadają większe obrażenia, o wiele lepsze mapy, minusy mało mozna kon figurować sobie bronie ;/

 

Bf3 grafika i konfiguracja broni reszta na - u mnie (chociaz mam 200h przegrane)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie BF3 to porostu inna jazda , po 50 godź dalej wciąga i się nie nudzi można stać się prawdziwym komandosem , tak jak ja :D

 

Dodam że po premierze byłem zawiedziony ponieważ liczyłem na system wychylania się na boki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zgadam sie ze wszystkimi którzy pisali że Bf3 jest lepsze i wciąga ta gierka i chce sie dalej w to grać a BC2 też jest to dobra gierka ale zdecydowanie jest lepsze BF3 jak jest już temat o bf3 to wogóle po co zrobili to konto premium w bf3 ????

Edytowane przez MegaLeidan
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Snalpera wolałem w BC2, za to przypadł mi do gustu medyk w BF3. M16 i apteczka to dobre połączenie. Mapki moim zdaniem lepsze w BC2. Tam prawie każda mapka mi sie podobała i piechota miała szanse. W BF3 większość map jest nastawiona na pojazdy i ciężko coś zdziałać, dlatego w BF3 gram głównie DM i jeszcze w miarę często podbój ale tylko mapki typu seine crossing.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mi mapki w BC2 tak średnio leżą, Oaza jest wyrąbista, biała przełęcz, Port Valdez nie "dżunglasta" Laguna. Nie lubię za to Portu Arica... Tam to się gra typowy DM na podboju;d Patrząc tak na mapy w Bf3 to wyglądają ciekawsze np. Operation Firestorm. Bardzo duża mapa z JETAMI i jest tam bodajże jakaś rafineria. Lub kanały. Albo takie Metro. Też ciekawie wygląda. A w BC2 o raczej parę domków jest.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...