Skocz do zawartości

2x HD6950 Twin Frozr II 2GB


Recommended Posts

Regulamin : Cena

 

Wybacz za spam ale to musisz bardzo kochać swoja dziewczynę skoro kupujesz dwie takie karty by ona mogła komfortowo pograć w TheSims 3 :) W sumie to tez dziwne bo ja jak ide do swojej to bawimy sie w Simsy w realu :P masz jakieś real foto ??

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Regulamin : W sumie to tez dziwne bo ja jak ide do swojej to bawimy sie w Simsy w realu :P masz jakieś real foto ??

O ciekawe, zaserwuj fotkę, może się nauczymy czegoś nowego (jakiś cheatów w grze :P ) :wariat:

Link to post
Share on other sites

czyli wrzucasz dziewczyne do basenu i usuwasz drabinke

Coś w tym stylu .. :D

 

O ciekawe, zaserwuj fotkę, może się nauczymy czegoś nowego (jakiś cheatów w grze

Nie ma tak dobrze, za długo szukałem takich rozwiązań, R**T*** prawdę ci powie :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Regulamin : Cena Wybacz za spam ale to musisz bardzo kochać swoja dziewczynę skoro kupujesz dwie takie karty by ona mogła komfortowo pograć w TheSims 3 :) W sumie to tez dziwne bo ja jak ide do swojej to bawimy sie w Simsy w realu :P masz jakieś real foto ??

Real foto dziewczyny czy kart? :P

Link to post
Share on other sites

@Sony jak i inni

a testów sprawdzić nie łaska?

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Radeon_HD_7850_i_7870_-_test%2C_cena_i_opinie-4422/strona/16907.html

Jak widać w każdej bardziej wymagającej grze (oprócz Metro 2033 i Shogun 2 - wina mniejszej ilości pamięci) GTX560 Ti jest lepszy od HD6950 a w tych mniej wymagających (np. Deus Ex: Human Revolution) co z tego, że wypada gorzej skoro nadal FPS jest bardzo wysoki? Więc to może wy wyjdźcie i to wam życzę powodzenia... W życiu nie dałbym 750zł za używanego HD6950 skoro za 700zł mogę mieć GTX560 Ti.

@Saper666

Ta saper jest... tylko trzeba wykresy potrafić czytać.

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

@Kubas

Temat był już wałkowany milion razy. Poczytaj forum odrobinę do tyłu. 6950 ma przewagę nad 560 Ti w większości gier. Wersja 1Gb jest nawet trochę wydajniejsza od tej z 2 Gb (teraz to już więcej gier wymaga ponad 1 gigasek pamięci więc pewnie troszkę się to zmieniło). Wersje autorskie 560Ti kontra wersje autorskie 6950 zdecydowanie wskazują na przewagę radka. Oprócz czytania wykresów przydaje się jeszcze trochę pomyślunku- zwłaszcza jak się analizuje moc referentów. Sam miałem 560Ti na DcII od asusa i potwierdzam że giguś którego mam teraz był jednak lekko wydajniejszy. Karty są warte 650- 700 złotych (przynajmniej ja bym tyle brał za swoją).

Link to post
Share on other sites

No optymistycznie rzecz biorąc wygarnąłbyś za dwie 1400 złotych. Spora dopłata by Cię czekała. Popatrz na popularne aukcje na allegro i widzisz po jakich cenach schodzą (często ludzie wołają nierealnie dużo więc niektóre traktuj z przymrużeniem oka).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...