Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] Doom 3 BFG Edition


Recommended Posts

Gość darkatraz

Jak już odpicować to modele postaci i przedmiotów oraz lokacji mogliby odnowić, a nie modele te same tylko tekstury poprawione %-) %-)

 

Tego odpicowaniem nazwać nie można :-> :->

Link to post
Share on other sites

Nom, zgadzam się grafa dalej nie zachęca, przynajmniej mnie nie... gdyby grafa była o wiele lepsza na 100% kupiłbym grę.

Yyyy...Może grafika Frostbite 2 albo CryEngine 3?

A tak na poważnie,to mi bez różnicy czy taka czy sraka grafika.Ma straszyć i tyle.Mam nówkę starej wersji doom'a 3 i mi sie podobała,a jeśli jakieś fochy,to szukam jakiś modów na necie.

Link to post
Share on other sites

Szkoda ze Doom 3 to nie na moją psyche...zainstalowałem raz i po chwili wywaliłem to z płaczem przez okno,bo coś brzydkiego mi przed monitor wyskoczyło i się przestraszyłem

W takim razie jesteś chłopczyku za młody na tą gre , wracaj do przedszkola leżakować.

Link to post
Share on other sites

Heehh %-)

Teraz to tym bardziej wiem że z ciebie młodzik , nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i odebrałeś ją negatywnie.

 

A szkoda , miałem bardziej na myśli że jak nie grałeś w tak kultową gre to znaczy że do nie j nie dorosłeś i niepotrzebnie nabijasz posty w tym temacie.

 

Nie bądź cykor , ja oglądałem kiedyś sam w kinie wrota do piekieł wtedy to byłem posrany %-)

Byś widział jak spierdzielałem z sali pod koniec to byś się uśmiał ^^

 

Rada pograj w dzień albo zapal lampkę nocną albo powieś przeganiacz demonów :P

Link to post
Share on other sites

Heehh %-) Teraz to tym bardziej wiem że z ciebie młodzik , nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i odebrałeś ją negatywnie. A szkoda , miałem bardziej na myśli że jak nie grałeś w tak kultową gre to znaczy że do nie j nie dorosłeś i niepotrzebnie nabijasz posty w tym temacie. Nie bądź cykor , ja oglądałem kiedyś sam w kinie wrota do piekieł wtedy to byłem posrany %-) Byś widział jak spierdzielałem z sali pod koniec to byś się uśmiał ^^ Rada pograj w dzień albo zapal lampkę nocną albo powieś przeganiacz demonów :P

No wybacz że tak to odebrałem ale no coż...inaczej tego nie mogłem odebrać ;p a tak na wesoło to napisałem że narobiłem w gacie i to wywaliłem ;) co nie zmienia fakty ze lepsze efekty są jak pocina się w to w nocy,bo to dopiero jest moc a nie wiem czy przypadkiem F.E.A.R przy tym nie wymięka albo i nie ;p a co do tego przeganiacza demonów to całkiem dobry patent ci powiem :]

Link to post
Share on other sites

Zagrałem w tego "strasznego" Fear'a i nic, lipa... zero strachu, natomiast w dooma to nie raz się wystraszyłem:P

Gra będzie mieć kilka nowych leveli i zawierać dodatek, w którego nie grałem więc nie mogę się doczekać:D

Link to post
Share on other sites

No to ja już nic nie rozumiem :x

 

Dla mnie Doom 3 był jak zwykła gra Horror FPS i nic nadzwyczajnego.

 

A F.E.A.R do teraz przyprawia mnie o ciarki i mokre majty.

 

Doom 3 jest przewidywalny do bulu a tu z zarogu coś wyskoczy a tu bach trach i nie ma tego efektu zaskoczenia który zdecydowanie był i to w sporej dawce w F.E.AR ale 1 bo 2'jka była taka sobie jedynie 3'jka napędziła mnie cykora :]

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

O przypomniełem sobie fajnego fps z elementami horror survival i to chyba polska gra :D

 

Cryostasis: Arktyczny sen bardzo dobra gierka trzyma w napięciu , dobry dreszczyk.

 

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Brawo id softwere....

Doom 3 (2004, pc)- ------- doom3 bfg edition(2012 pc, ps3, x360)

http://i272.photobucket.com/albums/jj161/Wulfen1/th_DOOM32012-10-1717-02-24-56.jpg http://i272.photobucket.com/albums/jj161/Wulfen1/th_Doom3BFG2012-10-1716-48-44-87.jpg

 

http://i272.photobucket.com/albums/jj161/Wulfen1/th_DOOM32012-10-1717-15-05-90.jpg http://i272.photobucket.com/albums/jj161/Wulfen1/th_Doom3BFG2012-10-1716-46-17-21.jpg

 

oczywiście tej okropnej kompresji tekstur nie da się wyłączyć bo id uznało że opcje graficzne są nie potrzebne.

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...