Skocz do zawartości

Max Payne 3 vs Ghost Recon FS


Recommended Posts

Siema, czy ktoś z was grał już w te tytuły?Która gra lepsza? Diablo 3 już zamówiłem ale jeszcze chciałbym kupić którąś z tych gier, co polecacie?

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Wybór jest dość ciężki. Sam się chcę zaopatrzyć w jedną z tych gier, kupię na pewno max payna 3 gdyż zależy mi na multiplayerze, może to być zarąbista sprawa i zabawa na wiele godzin. A jeśli chodzi o ghost recon to na pewno będzie to gra równie dobra jak max payne 3 gdyż będzie to gra taktyczna, i jeśli lubisz grać ze znajomymi i wymyślać swoje taktyki jak podejść wroga to ta gra jest dla ciebie, jeśli lubisz ponapażać się właśnie w stylu max payna bullet time itp to bierz ją. Ja osobiście mam budżet na oby dwie gry i na pewno się w oby dwa tytuły zaopatrzę więc jeśli masz wystarczająco kasy to kupuj oby dwie. :)

Link to post
Share on other sites

Na wydanie mam 800zł ale tak Diablo 3 200zł no i jeszcze jedna gra to jest 120 zł a chciałem kupić sobie jeszcze Berette 90tkę za 400zł...

Link to post
Share on other sites

No to trochę klops;/ ja osobiśćie wezmę na początek max payna gdyż może się okazać że będzie to gra na długi czas a multiplayer w takiej grze to może być fajna sprawa;d a ghost recon wychodzi 2tygodnie później więc poczekam na opinie jak wyjdzie i dopiero zdecyduję czy kupić.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Siema, czy ktoś z was grał już w te tytuły?Która gra lepsza? Diablo 3 już zamówiłem ale jeszcze chciałbym kupić którąś z tych gier, co polecacie?

Grałem w Maxa - za******y a Ghost Recon mam ale nie grałem.

Link to post
Share on other sites

Recon będzie lepszy moim zdaniem. Dlaczego? Wprowadzono trochę strategii na polu walki, będzie lepiej zoptymalizowany, ciekawie także zapowiada się multi, co-op i system zasłon :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Eeee tam aż z ciekawości zainstaluję zaraz :P

 

Update: Odpaliłem tego ghost recona. Pierwsze co mi sie baaaardzo ale to bardzo nie podoba to chyba najgorszy HUD jaki widziałem !!! Wszędzie jakieś kreski, kropki, kółka, kwadraty, napisy a wyłączyć w opcjach się tego nie da. gó**o !

Link to post
Share on other sites

Ja czekam na Ghosta Max'a nie bd pobierał ani kupował (30GB) pozdro.A tak z ciekawości zapytam (mój egzemplarz już zamówiony :D ) jak myślicie czy wyjdzie crack do Diablo 3 jeśli tak to kiedy?Bo według mnie do Singla nigdy .....

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Skidrow walczy z D3 ale marnie im idzie:

 

Game is fully server based so emulating everything is going to take time.We are working on it.

Game will be accessible only as single player and there will be no online features.

More updates regarding Diablo III will be added soon.

All torrents and Youtube videos claiming skidrow/unlocker/keys/offline server are fake.Posting any of these links will be automatically detected as spam and will be deleted.

 

Max Payne pewnie pójdzie szybciej, ja już swoją wersje mam i czekam na witaminkę. Jednak jeżeli nie będzie dzisiaj do 17:00 to po pracy jade na empik/saturn po płytkę :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...