Skocz do zawartości

obudowa ekranizowana


Recommended Posts

Gość t.luk

Ale o co w ogóle chodzi? :) Ekranowanie magnetyczne mają przede wszystkim urządzenia elektroniczne (np. głośniki komputerowe) po to aby nie zagłuszały ich (lub się nie nakładały) fale elektromagnetyczne np. z telefonów.

Link to post
Share on other sites

Może autorowi chodzi o eliminację zakłóceń EM. W takim wypadku powinien szukać obudowy z dość grubej blachy stalowej, np. Chieftec. Zakłócenia pochodzące z napędów HDD i DVD możemy minimalizować "zerując" dodatkowym przewodem każdy napęd.

Revoltec miał w ofercie takie przewody, jednak tylko do interface IDE.

Link to post
Share on other sites

Panowie już po krzyku. W serwisach kazali mi kupić taką budę lub do mojej wymienić i zekranizować przewody żeby zakłócenia zniwelować. Dziś odwiedziłem kolejne serwisy i najprawdopodobniej mam uszkodzoną płytkę od front audio i usb i stąd mi trzeszczy na audio. Polecacie jakąś budę do 200 zł? myślę nad aerocool warrior lub coś w tym stylu. Nie chcę przekraczać 200 zł bo jak się okarze iż to nie płytka od frotna to nic mi nie pozostaje innego skąd mogły by się szumy brać. Zmieniłem moją budę z brata cm elite 330 i jak on odpalił sprzęt na moim pgs 4 to miał ten sam problem a ja cisze na jego budzie.

Link to post
Share on other sites

tylko zastanawiam się czy nie dołożyć kilku zł do z11 PLUS bo zależy mi w sumie na usb 3.0 skoro mam p67 pro3 b3 to czemu i nie usb 3.0. Z drugiej str mam teraz bierzmowanie brata i nie mogę szaleć a podoba mi sie też aerocool x warrior, tyle że dziurawy bardzo :/

Link to post
Share on other sites

Jakie 300? Z11 kosztuje ~260-270zł ;)

W tej cenie jest lepszy Core 3000, a najlepiej Corsair 300R (tak t.luk, wiem, że top Fractala łatwiej ofiltrować) ale Carbide ma USB3.0 i jest dużo przestronniejszy w środku :)

 

Ale autor pisał że nie do końca wiadomo czy jest to problem z obudową więc proponowałbym tańszego Brutusa 430.

Link to post
Share on other sites

To musi być płytka od fronta, nic innego nie pozostaje. Zasilacz uziemiona, płyta główna odcięta od prądu, grafa, dźwiękówka, cd dvd room i dysk nie mają wpływu na to wszystko. Pozostaje mi tylko buda. Gniazdko również Ok

 

 

Edytowane przez shinec
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...