Skocz do zawartości

A4TECH X7-C2 LEVEL 2


Recommended Posts

Cześć panowie planuje zakup jakiejś fajnej budy do 200zł

zobaczyłem ten model i mi się podoba ktoś to ma i może coś więcej powiedzieć

http://sklep.benchma..._C2_level2.html

 

Chyba że ktoś zna jakąś fajną budę? Szeroka musi być bo 180mm mam dość :) Mugen ledwo wchodzi:P

 

Ten boczny wentylator ma jakaś regulację?

Bo lubię cisze w kompie mam mugena i cyclone +scythe 120mm z tyłu i komp jest niesłyszalny oprócz ku.. tego że mam wibracje czasami wibrację przez beznadzieją obudowę :) Blacha od strony płyty się nie domyka ze względu na ilość kabli schowanych hehe

Jak się wypowiedzą starzy wyjadacze którzy jeszcze mnie pamiętają to będę wdzięczny:P

 

I jeszcze jedno pytanie nie będę zakładał drugiego tematu

Mam pentagram 550 W na 2liniach 12v po 25A do tego phenom X4 jakbym wsadził jakąś 570 to da radę?

Niby 450W piszę że na tych liniach pójdzie:)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Mam pentagram 550 W na 2liniach 12v po 25A do tego phenom X4 jakbym wsadził jakąś 570 to da radę?

spokojnie da rade :) sam miałem ten zasilacz na mocniejszej konfiguracji

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

Szybki montaż na nic Ci się nie zda jeśli jest on "lipny" (a większość niestety taka jest). Ze szczerego serca radzę omijać dziwne wynalazki A4Tech bo to nie jest nawet producent wyspecjalizowany w produkcji obudów. Oni je mają byle mieć w ofercie a pewnie nawet nikt od nich nie sprawdza co oni tak naprawdę sprzedają ;)

Link to post
Share on other sites

Cena Zalmana Z9 teraz ostro poszła w górę co jest spowodowane rosnącym zainteresowaniem. Jeszcze miesiąc temu bez problemu można było ją kupić za 170-180zł.

 

t.luk już ci napisał o beznarzędziowym montażu w budżetowych obudowach, ja mogę tylko potwierdzić - w moim CM Elite nagrywarka wyraźnie się porusza przy użyciu tych zatrzasków.. No i Zalman ma łatwy dostęp do dysków (obrócone o 90*)

 

Proponuję SilentiumPC Gladius, od ~205zł zaczyna się wersja bez okna. Obudowa jest dobrze wyposażona jak na tę cenę (odkręcane zaślepki PCI vs wyłamywane w Zalmanie), ma więcej filtrów przeciwkurzowych (nie trzeba tak często sprzątać co w Z9), obie mają blachę 0.6mm, obie montaż HDD na sankach.

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...