Skocz do zawartości

Jaką miałeś grafikę w pierwszym PC.


Jaką miałeś grafikę w pierwszym PC  

335 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką miałeś grafikę w pierwszym PC



Recommended Posts

  • 6 miesięcy temu...

U mnie zintegrowana SiS 8mb - straszny pachruść. Niestety nie miałem złącza AGP i nie mogłem wrzucić nic lepszego. Potem od sąsiada dokupiłem VooDoo 1 (2mb albo 4mb) bo SiS chyba nie miał akceleracji. Wtedy to już była moc :) Grałem w Quake 3 !! oraz prawie przeszedłem Return to Castle Wolfenstein.

Link to post
Share on other sites

Radek 9250,
Radek x1900xt,
Radek HD2600XT,
nVidia 8800GT,
Radeon HD5850,
nVidia GTX670.

Pojawiały się epizody z innymi kartami, ale dosłownie kilkudniowe - jak z GTS250, HD7950 i jeszcze kilkoma innymi, więc olałem.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

1. Matrox Millennium P650.

2. RIVA 128

3. GeForce 2 GTS

4. GeForce 3 Ti 200

5. GeForce 4 MX460

6. GeForce 7300 GT

7. GeForce 7900 GT

8. GeForce 8800 Ultra

9. GeForce GTX 260 SLI 2x

10.HD 6970

11.HD 7950

12. HD 7970 2x CF

 

Takie duże przeskoki robiłem z wymianą grafiki w PC, ponieważ cały czas praktycznie grałem na konsolach i nie inwestowałem mocno w komputer.

Link to post
Share on other sites

w pierwszym kompie nie pamiętam co siedziało, zgoda z VGA była w każdym razie, 256 kolorów szał ciał normalnie jak na czasy AM386

potem był słynny pentium 133 do tego jakiś S3 z czasem dołożyłem 4MB Voodoo jako akcelerator 3D, chyba już za czasów podstawki pod K6-3, potem jakiś był geforce 440 czy coś, później radek 9000, potem 9550, chyba w między czasie zmieniła się podstawka na pierwszego athlona, potem na bartona i grafa na radka zabijcie mnie nie pamiętam, w każdym razie szczyt tego, co dało się wcisnąć z AGP, a potem długo, długo nic, aż doszło do tego co mam teraz

w planach 7970, chyba że nV zejdzie trochę z cen

Link to post
Share on other sites

Ja stosunkowo późno zacząłem się interesować IT i komputerami, pamietam jak brat miał u siebie GF 4 MX a potem chyba 7300gt. W moim pierwszym kompie siedział palit 8600gt, potem 8800gt od xfx, gigabyte hd5770 i gigabyte 460 1gb siedzi u mnie do dziś.  Więc w sumie nie za dużo tego...

Link to post
Share on other sites

@up, to tak jak j, niestety nie ma mbrata, ale pierwsze co pamietam to GF 2 MX 200, po czym był GF 4200Ti, na której to Gothic 2 działał na max detalach przy 1280x1024 :3. Przy czym to było cały czas na 1 jednostce z Athlonem 2000+, tak przez 7 lat, po czym nadszedł I3 530 z GT240 w najmocniejszej wersji od Gigabyte z pamięciami GDDR5, 1 GB i OC :D Wtedy chyba na monitorze CRT, który jeszcze z 2 miesiące miałem, zanim nowy monitor kupiłem, to wszystko chodziło na max detalach, oprócz Crysisów i Mafii :D

 

Choć w gry nowe nie grałem tak ostro, więc bez hejtów że na GT240 nie da się w nic grać :P Bo mi się bardzo przyjemnie grało :D

Edytowane przez JacobX14
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...