Skocz do zawartości

Problem z NFS The Run


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem ze swoim NFS The Run.

 

Otóż gram sobie no i wszystko fajnie ale jest parę problemów , otóż to , auto strasznie po mału się rozpędza , co najfajniejsze kiedy wrzucam 5-y bieg auto schodzi z obrotów i muszę redukować do 4 by trzymać jakaś prędkość , po wyżej 4-ego biegu nie idzie jechać.

 

Oto filmik jak to wygląda:

 

 

Wygląda to tak jak by auto mocy nie miało.

Link to post
Share on other sites

Fajny pokaz slajdow ten filmik ile miales fps? 15?! wyglada jak by klatkowala i moze dlatego masz takie odczucie ze te auto "wolno" jezdzi :D

najwiekszy fail ze ta gra ma limit do 30 -.-

Link to post
Share on other sites

Fajny pokaz slajdow ten filmik ile miales fps? 15?! wyglada jak by klatkowala i moze dlatego masz takie odczucie ze te auto "wolno" jezdzi :D najwiekszy fail ze ta gra ma limit do 30 -.-

To chyba kompa sobie zmień bo mi nie klatkuje ;) Nie ja to nagrywałem , znalazłem filmik z tym samym problemem , raczej to nie to że klatkuje , bo u siebie na low mi nie tnie , więc to raczej nie to.

Link to post
Share on other sites

Zmień auto jak nie na tym to na innym odcinku ja przeszedłem The Run na najwyższym poziomie trudności i miałem po prostu problem z jakimś odcinkiem (powtarzałem go 3 razy np.) Dawaj gaz do dechy na zakrętach driftuj a jak wyjdziesz to nitro i jazda powino pomóc :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...