Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaki masz budzet jesli gpu ma byc do twojego pc?jak tak podaj konfig to postaramy sie wybrac odpowiednia karte do twojego komputera. Cena mysle tak do 1000 jak mowi kolega nademna.

Jeszce cos odemnie. Moze cie zainteresuje.

http://allegro.pl/m23-zotac-gtx-580-amp2-edition-3gb-okazja-i2352240746.html

http://allegro.pl/zotac-gtx-580-geforce-karta-graficzna-i2343505537.html

Edytowane przez 06radcho
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok to za dużo się nie dowiedziałem. Dzięki :)-

Jak to nie, co chcesz jeszce wiedziec, ta karta co jest na aukcji nie ma co brac bo procek, kolega wyzej podal jaka gpu(max)
Link to post
Share on other sites

Przy 580GTX będziesz miał ten plus że możesz włączyć każdą rozdziałę a jak kupisz słabszą kartę to zmiany w rozdziałach odczujesz. Zresztą 1000zł czy nawet taniej za 580GTX to teraz śmiech na sali, nawet bym się nie zastanawiał. Nie kupuj jedynie nić z oznaczeniem x70 (gtx470/570/670) bo są to gorszej jakości karty, najlepsze chipy idą zawszę do x80GTX. Później ludzie płaczą czemu ich 570/670 padają. Będziesz więc miał suma wszystkiego kartę na dłużej. Ja bym jednak się zastanowił też nad zasilaczem, tutejsi specjaliści powiedzą ci że jest ok bo sami wkładają te karty do takich zasilaczy, ja jednak wiem doskonale ile potrafi ciągnąc PC z gtx580, przy pełnej wydajności nawet i 520W, zasilacz jeśli ogólnie ją uciągnie to będzie więc chodził na max.

Edytowane przez kapral.hicks
Link to post
Share on other sites

Za 900zł spokojnie kupisz GTX570 a tak bardzo słabszy nie jest od GTX580, wydaje mi się że przy tym procesorze nie zobaczysz nawet różnicy pomiędzy GTX570 a GTX580.

Zawsze możesz kupić Radeona 7850.

GTX580 ma więcej pamięci co zawsze się przyda, a dopłata teraz nie jest duża do niego, bo i tak mowa o używanym
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...