Skocz do zawartości

Free Guest Pass card Diablo3 ! 2x


Recommended Posts

Na beta testy się oczywiście nie załapałem, a wywalać około 200zł na grę i później ją odłożyć na półkę to trochę słabo. :/ Na dodatek uszkodziła mi się płyta główna..

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

 

Oczywiście ten sam powód, trochę złotówek to kosztuje a z racji tego, że nigdy nie grałem w tytuł Diablo chciałbym zapoznać się z grą przed zakupem, myślałem że Blizzard wypuści coś w postaci darmowego demo dla ludzi o mniejszych budżetach, no ale cóż jeszcze się tak nie stało. Edytowane przez errorplus
Link to post
Share on other sites

Ponieważ w latach już przeze mnie zapomnianych gdy poniektórzy na chleb mówili pep pewien zielarz o przydomku znanym wśród galaktycznych nerdów zasiadł przy diablo i zarwał parę ładnych nocek chcąc ujrzeć chordy piekielnych mobów! Daj mi kluczix a gdy gra będzie dobra kupie pełną grę :D Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zakosztować beztroskiego nołlajfienia :->

 

W miarę obszerności pokoju również popykaliby koledzy, którzy u siebie pograć nie mogą, proszę w imieniu mnie i znajomych 8)

Link to post
Share on other sites

Chciałbym dostać od ciebie Guest Pass do Diablo III, ponieważ czekałem na tą grę prawie 12lat.

Kilka nocek przez Diablo I i II było zaspanych :)

Wcześniejsze Diablo były bardzo dobre i jak oglądałem ostatnio live stream'a od TVGry do 5:00 nad ranem to po prostu odrazu wiedziałem że muszę to kupić tylko że wypłatę dostaje 1 czerwca i czekam.

Narazie chciałbym przetestować wersje z Guest Pass'a, ponieważ narazie nie mam kasy.

Z Góry bardzo dziękuje i myśle że Pass może trafi do mnie. - Jak by co mogę się odwdzięczyć 1 czerwca i kod oddać.

Pozdrawiam :)

 

E-Mail : gkrystek106@gmail.com

Edytowane przez GKrystek106
Link to post
Share on other sites

Mam lapka z konca 2008. praktycznie spelnia wymagania ale chcial bym sie przekonac czy d3 bedzie dzialac normalnie. jak gra ruszy napewno zakupie trzecia czesc. posiadam 2 pierwsze czesci wiec to wylko kwestia czasu i sprzetu kiedy kupie diablo 3. prosze o guest passa

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...