Skocz do zawartości

Pierwsza strona html ;) efekt


Recommended Posts

Jeżeli to ten pierwszy raz to ok ;)

 

Z wymienionych przez kolegę polecam cba.pl chociaż szybko kasują "nieruchawe" projekty.

 

Może opowiesz nam trochę o swoich planach ?

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

cba.pl chociaż szybko kasują "nieruchawe" projekty.

Niet, u mnie chyba tylko google ideksowało przez pół roku, a stronka dalej działa :P

 

Tylko zasoby sprzętowe są ch****e, bo muli tak, że ja pi******ę :D

Link to post
Share on other sites

Postanowiłem zrobić guziki tzw menu te po lewej stronie we flashu jak się naciśnie zmieni kolor itp

? :wariat:

 

Po co tak kombinować? Nie lepiej dać dla a :hover? A aktywny link dać jako klasę przygotowaną odpowiednio w css'ie? No i zamiast flasha wrzucić jQuery? Chociaż nie widzę sensu używania zdarzeń mouseover/mouseout do tak prostych czynności. Bardziej już jakieś płynne rozszerzanie/zwężanie się menu po najechaniu/odjechaniu myszką na dany element itd.

Edytowane przez Shadowx
Link to post
Share on other sites

Czewony dobry przynajmniej widać najważniejsze rzeczy, co do tła to zmieniłem na takie jak tu na forum po bokac jest takki niebieski fajnie sie prezentuje a tam gdzie było białe jest http://pokazywarka.pl/h1huq6/#zdjecie3680639

 

Jaki kolor "menu" po lewej polecacie? żeby ładnie się komponowało? Kolory nawet fajnie wyszły ;) A ten tekst co jest na czarno zmienie na inny bo teraz słabo widać http://przeklej.net/down/79913848438683102210285673678253127be20b616ceae88cff12dfe/strona1.rar.html

Link to post
Share on other sites

Załóż stronkę na cba.pl, wrzuć pliki przez FTP i daj linka do stronki... nikt nie będzie za każdym razem setek rarów ściągał i rozpakowywał :sciana:

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

mysle ze mozesz byc z siebie dumny ... jest naprawde super ... prosta przejrzysta niejebnooczna ... o to chodzi

 

tzn mialem na mysli strone Madzina bo tej twojej to przeciez na dysk nie bede pobieral.Wez to gdzies upnij malo masz hostingow

Edytowane przez kolbik23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...