Skocz do zawartości

GTX 460 i sekcja zasilania


Recommended Posts

Witam.

 

Chciałem się dopytać o kilka spraw związanych z sekcją zasilania tej karty.

Moje karta została dziś odesłana do sklepu, ponieważ sekcja zasilania się przegrzewała.

 

Ponoć Gigabyte wymienia te karty na inne czy to prawda ?

Czy sklep zaakceptuje reklamacje ? Jeżeli nie, czy jest jakiś sposób na przeciwdziałanie temu?

 

to jest ta wersja :)

http://www.gigabyte.pl/products/vga/specs/gv-n460oc-768i.html

Edytowane przez Madzina
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o to, że gigabyte wymienia karty. Robi to każdy inny producent jeśli dana karta nie jest już w sprzedaży, a usterka wymaga wymiany na nową. Musi wtedy przysłać Ci kartę, która kosztuje tyle samo ile kosztowała stara karta w dniu zakupu. Może też po prostu zwrócić Ci pieniądze ; )

Link to post
Share on other sites

Znaczy zminą problemu nie było.

Teraz zaczęły się cieplejsze dni i podczas grania freeze ekranu, pisk w głośnikach, komp niby chodzi, bo muzyka gra.

Reset kompa i znów wszystko ok.

 

Temperatury na karcie jakieś max 50-60C, a karta w miejscu sekcji zasilania gorąca

Edytowane przez Madzina
Link to post
Share on other sites

Przegrzewajaca sekcja zasilania powoduje tzw. Black Screen

 

Gigabyte dostajac taka karte zazwyczaj dla swietego spokoju oddaje inny egzemplarz karty przeklejajac numery seryjne :)

Link to post
Share on other sites

czasami mi nie znikał ekran lecz był freeze :)

 

 

Gigabyte dostajac taka karte zazwyczaj dla swietego spokoju oddaje inny egzemplarz karty przeklejajac numery seryjne

oby było tak jak mówisz :P Edytowane przez Madzina
Link to post
Share on other sites

to nie wina procesora, bo renderowanie które na długie godziny obiąża CPU na 100% nie powoduje żadnych problemów :)

a jak na początku miałem problemy z CPU to był BSOD i resecik kompa, a teraz ekran ma freeze, a muzyka i inne sprawy działają w tle.

Edytowane przez Madzina
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...