Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałem was prosić o polecenie mi dobrego dostawcy internetu w Łodzi. Odkąd się przeprowadziłem i muszę korzystać z Play Mobile to jest jakaś paranoja... Niedawno sprawdzając forum znalazłem prywatnych dostawców internetu dla tego miasta, ale tylko MNC przykuł moją uwagę... Niestety próbując się połączyć z nimi poprzez podane nr, tel. nie mogę nawiązać kontaktu... To sprawia że odechciewa się nawet próbować jechać do takowego dostawcy bo widać że mają gdzieś klientów.

 

Do sedna. Interesuje mnie internet kablowy jak i radiowy, mieszkam między Mileszkami a Stokami a odbiornik radiowy znajduje się ok. 1km ode mnie. Widać go pięknie z okna...

 

Jeśli chodzi o firmy takie jak Netia czy Orange (niegdyś Neostrada) to nie macie w ogóle co pisać, nie mam zamiaru mieć kontaktu z tymi firmami... Już odmówili mi podłączenia kabla, zaoferowali ofertę której w ogóle nie mieli na rynku i przez to miałem wiele niepotrzebnych problemów.

 

Tak więc proszę o podanie mi jakiegoś dobrego dostawcy internetu, najlepiej jakąś małą firmę której zależy na klientach. Koszty właściwie nie grają roli... Jestem w stanie płacić do 200zł miesięcznie za internet, pomijając koszt instalacji. Oczywiście, bez limitu transferu no i z dobrym łączem przy którym będę mógł spokojnie pograć na większości serwerach w CS'a z jak najmniejszym Pingiem.

 

Pozdrawiam.

Bad.

Edytowane przez BaDruid
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...