Skocz do zawartości

Pokaz ekstremalnego podkręcania (02.06, Gliwice)


Recommended Posts

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na pokaz ekstremalnego podkręcania w Gliwicach, w dniu 02 czerwca 2012, od godziny 10:00.

 

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7 przy ul. Tarnogórskiej w Gliwicach

Data: 2 czerwca 2012 r.

Godzina: 10:00

 

Okazja do spotkania się oraz obejrzenia pokazu ekstremalnego podkręcania w naszym wykonaniu. Mamy nadzieję, że uda się zaprezentować chociaż kilka ciekawych wyników :-)

 

Jesteśmy otwarci na propozycje - co chcielibyście zobaczyć? Może ktoś chciałby spróbować swoich sił w "polewaniu" LN2 lub odpalaniu benchmarków przy ekstremalnych taktowaniach?

 

Zapraszamy!

Event na Facebooku: https://www.facebook.com/events/137764916356900/

 

Organizatorem jest wortal Overclock.pl (ja jestem koordynatorem). Pojawię się na 99%, zapraszam wszystkich zainteresowanych! :)

 

Nie ma zainteresowanych?

Edytowane przez koziro
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z większym rozmachem? Masz na myśli przyjazd do Twojego domu? %-)

To jest pokaz, który będzie sztuką dla sztuki. W podstawówce, więc bardziej liczymy na osoby z zewnątrz... A okazja do spotkania i tak będzie ;)

 

Fotki muszą być, bo każdy producent mający wkład w ten event (gadżety, sprzęt) prosi o podrzucenie fotek po imprezie... Także spoko, będą.

Link to post
Share on other sites

Akurat miałem na myśli zaproszenie kilku osób z całej polski po to żeby zalali własne pot'y :P

 

Jest też jasne że grill bar i hostessy toples to podstawa sukcesu takiej impry no ale przeca Tyś sknera niesamowita %-)

 

Oczywiście życzę udanej impry i wysokich zegarów a zważywszy że być może dojedzie między innymi RAKU i rodzinka Vamberk'a to relacja w superwizjerze jest niemal pewna :wariat:%-)

 

<pozdro>

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie dostaniecie azotu dla swoich komputerów :P To nie jest takie proste... My będziemy specjalnie do tego przygotowani :P Nie przywoźcie swoich maszyn :P

łe to nie jade

 

A planójecie LIVESTREAM z pokazu

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

emdziej, był pomysł na taką imprezę, ale to trzeba mieć czas, aby ją zorganizować. Poza tym - zjechałaby się stała ekipa extreme OC w PL i tyle by było (czyli jak zwykle). Bez sensu.

 

Nie będziemy się bawić w livestream, bo to niepotrzebne fantazjowanie. Jest tego od groma w internecie, a my nie jesteśmy "szpanerami" ;) Po prostu Was zapraszamy, aby się poznać, pogadać, będziecie mieli okazję zobaczyć LN2 w akcji (celujemy w 7GHz na Cedar Mill'ach).

Link to post
Share on other sites

Ja jadąc na taki pokaz nie chciałbym patrzeć tylko raz w życiu spróbować podkręcać z kimś obeznanym na tym LN2, bo oglądać to mogę sobie na YouTube . Dla każdego maniaka PC to by było przeżycie a takie patrzenie to wiesz :P

Link to post
Share on other sites

A czy ja wykluczam podejście, przedstawienie się, dolanie LN2 do kontenera i pobawienie się sprzętem @7 GHz (o ile się uda...)? ;)

 

Jeśli ktoś nie będzie na tyle niezdarny, by przelać kontener i spieprzyć nam kilkoma kliknięciami całego systemu, to ja jestem oczywiście na tak! :)

Link to post
Share on other sites

No właśnie jest taki plan, aby pójść do jakiegoś pobliskiego pubu, ale np. ja przyjeżdżam samochodem i tego samego dnia muszę jechać dalej, więc... ;(

Zawsze możesz iść pieszo, a Alfę... zostawić nam (odbierzesz następnym razem - o ile znowu nie popijesz %-) ).

Link to post
Share on other sites

To już określił autor tematu między wierszami, niestety nikt specjalnie się nie będzie trudził nad wynikiem bo najważniejsze żeby "dzicy" zobaczyli polewkę LN2 %-)

 

No cóż, sztuka dla sztuki a przecież można było to zorganizować zupełnie inaczej. Może następnym razem załatwi zaplecze i kilka osób dojedzie pokręcić.

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...