Skocz do zawartości

Gra na starym koncie Steam - Czy mogę poprosić support o przeniesienie jej na nowe konto?


Recommended Posts

Witam.

Więc opiszę jak to wygląda:
Kiedyś miałem konto Steam na którym była gra Left 4 Dead 2. Posiadałem jej kopię pudełkową (klucz był w środku) jednak zaginęła mi podczas porządków, jednak nadal mogłem w nią grać gdyż miałem ją na koncie. Jednak z biegiem czasu musiałem formatować dysk. Gdy zainstalowałem steama uświadomiłem sobie że zapomniałem nazwy konta, hasła. Próbowałem je odzyskać za pomocą e-maila (posiadam 2 - z jednego korzystałem kiedyś a teraz korzystam z tego drugiego) jednak "email był niepoprawny" więc założyłem nowe konto z którego korzystam do dzisiaj i na którym mam gry. Ostatnio podczas porządków udało mi się odnaleźć moją pudełkową kopię Left 4 Deada 2 tak jak i również przypomniałem sobie o swoim starym e-mailu, i udało mi się odzyskać konto.
Przechodząc do sedna sprawy:
Chciałbym przenieść grę ze starego konta na to z którego korzystam teraz, gdyż przelogowywanie się na drugie konto jest nieco kłopotliwe. Więc mam napisać do supportu. Czy mam postępować tak (no nie do końca tak samo ale podobnie) jakby skradziono mi konto? Tzn. wykonać zdj mojej kopii, podać keya, email i konto na który chcę żeby została przeniesiona gra? Przy okazji poprosiłbym o zamknięcie starego konta.

Link to post
Share on other sites

Czyli pozostaje mi albo zakupić nowy klucz żeby cieszyć się tą grą na tym jednym koncie (z resztą wydaje mi się to straszną głupotą zakupywać to co już mam) albo użerać się z tym całym przelogowywaniem :/ pomyślę, może jak będzie jakaś promocja to zakupie.

Edytowane przez D4rkn3ss
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...