Skocz do zawartości

MSI ClickBios II problem


Recommended Posts

U mnie identycznie na MSI, system instalowałem 2 razy ze względu na update SDD. Chodzi tylko Click Bios 2 z płyty CD w starej wersji. Nowy ze strony nie. Muszą jeszcze ten soft poprawić bo prawie każdy dodatkowy instalowany ma jakieś problemy/przekłamania. Nawet live update zawodzi ;)

Edytowane przez mocdyfer2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli jednak msi z77-gd55 to był dobry wybór hehe ;) Wy zgrywacie to przez ten msi updejt ? Bo jak nim zgrałem sterowniki do audio to mi też coś wyskakiwało ,ale przeinstalowałem te z dvd i gra.

Jak macie wersje 059 na dvd to ją wgrywać po wywaleniu z rejestru tego co teraz. Mnie ten bios denerwuje bo się z minutę ładuje :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tak aktualizacja i wszystko UPDATE juz było. No to czekam daj znac czy ci sie uda .

 

MejoKrk moze podeślesz na PW instalke z twoje płyty bo ja nie mam juz dvd

Link to post
Share on other sites

Nie wiem , ja mam home :D widać im lepszy windows tym gorszy :) jak pamiętam to też pcmark mi robił takie jaja chyba jak go instalowałem,odinstalowałem itd , aż się pewnie rejestr zasyfił i tyle podziałał ...

Edytowane przez MejoKrk
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zaktualizowałem SE na samym początku :P a Windows Ultimate a Windows Professional to czym sie rożni ?

Tak w skrócie to różnią się przede wszystkim funkcjonalnością. Wersja Ultimate jest wersją najbogatszą w różne opcje itp.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...