Skocz do zawartości

Widnows 7-Proszę o sccrena


Recommended Posts

Witam.

Proszę o screna z komputera na windows 7 (tam gdzie są dyski,napędy) ponieważ koledze instalowałem

7 i nie wiem czy z górną belką wszytko jest ok.Czy tak jest normalnie czy coś się zepsuło.

Edytowane przez kubagole
Link to post
Share on other sites

Widzę, że kolega troszkę sie nie orientuje :) Jesli w menadzerze sprzętu nie ma żadnych żółtych wykrzykników tzn, że windows sam już sobie zainstalował sterowniki do urządzeń ale...proponuje zainstalować: podstawowe sterowniki takie jak: do płyty głównej do karty graficznej, karty dźwiękowej dysków sata jesli takowe są z płyty ze sterownikami dołączonej do płyty głównej tudzież ściągnąć sterowniki karty graficznej prosto od producenta

Link to post
Share on other sites

1.Jest to płyta OEM, znajdziesz ją w HP Pavilion g3470l Desktop PC

2. Rzeczywiście nie ma sterów pod Win7

Wchodząc w software & driver download:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/product?product=3752001&cc=us&dlc=en&lc=en&query=HP%20PAVILION%20G3470L%20DESKTOP%20PC&tool=

Znajdziesz HP Remote Solution Application Update ► która jest dla osób które przesiadły się z Visty na 7-kę.

Jak to działa, nie wiem.

Opcje są dwie, instalujesz stery dla Visty, potem update za pomocą tej aplikacji. Instalujesz tą aplikacje i stery się zaciągną jeżeli będzie taka konieczność

Będziesz miał pewność że masz właściwe stery.

Edytowane przez manix82
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Aktualizacja aplikacji HP Remote Solution dodaje obsługę pilota zdalnego sterowania HP po aktualizacji do systemu operacyjnego Windows 7.

 

pilota-czyli chyba te stery zostały co podałem sterowniki są kompatybilny wstecz ?

 

Edytowane przez kubagole
Link to post
Share on other sites

stery do integry też zainstaluj, potem możesz ją wyłączyć w BIOS, jak by się na ATI nie przełączyła. Pamiętaj o sterownikach dźwiękówki.

Edytowane przez manix82
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...