Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano (edytowane)

Techplanet.

i to wszystko lepsze i stabilniejsze od tego co z athlonem składałem? bo wszystko się wydaje tak ostro budżetowe itd itd (wiem że budżet ograniczony), że aż mnie niepokój bierze Edytowane przez kunzwott
Link to post
Share on other sites

Ale sie uparles na tego AMD-ka.

Skoro masz ograniczony budżet to biez to co możesz najlepszego za to kupić. A wybór jest jeden Intel + AMD.

 

Jesli kupisz sobie CPU od AMD z myśla o OC, to wypadałoby dołożyć do trochę lepszej płyty, następnie jakieś solidne chłodzenie bo sie grzeje no i wreszcie tez mocniejszy zasilacz bo to wpierdziela więcej papu...

 

Bierz i3 i tego Radeona - polecam MSI w owocowym sklepie, która stoi chyba 480zł - to niewiele.

Link to post
Share on other sites

Obudowę można tańszą : Brutus 310 za 141 zł. ale 410 jest ładniejsza :P Chyba że płytę główną : ASRocka ale to 30 zł różnicy i nie widzę sensu .

 

Do dysku adapter podepniesz, ale do napędu nie da rady :/

 

Lepiej poszukać napędu na SATA ok 60 zł.

Link to post
Share on other sites

Obudowę można tańszą : Brutus 310 za 141 zł. ale 410 jest ładniejsza :P Chyba że płytę główną : ASRocka ale to 30 zł różnicy i nie widzę sensu . Do dysku adapter podepniesz, ale do napędu nie da rady :/

ajaj no to mamy problem i to taki calkiem calkiem

a dlaczego do napędu nie da rady?

Link to post
Share on other sites

Bo raczej płyty nie kupisz z ATA (nie bardzo opłacalny interes)

 

Też miałem taki problem z tą przejściówką i powiem że z dyskiem działa, nie mogę narzekać, ale z napędem nie chce : i nie ważne jak ustawisz: czy na Master, czy na Slave :(

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Z tego co mi wiadomo to takie adaptery to nie jest najlepsze rozwiąznie. Jeżeli masz HDD pod Sata to można powiedzieć że nie ma problemu tylko napęd dokupić Ci zostanie a to wydatek rzędu 65zł więc znacznie lepiej niż wydawać 300zł.

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

no nic to chyba będę musiał poczekać i dysk skombinować, może po znajomości pod kumpla wyrwę jakiś na sata 250gb za 9 dyszek, bo napęd to nie będzie problem, napęd zawsze idzie skombinować od kogoś

 

bo jak mniemam z płyta do i3 z IDE będzie ciężko?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...