Skocz do zawartości

[Kupię] możliwie najwydajniejszą kartę graficzną do 200 pln


Recommended Posts

Witam,

jak w temacie, dysponuję dość skromnym budżetem na grafikę, nie mniej jednak chciałbym do tej kwoty kupić możliwie najwydajniejszą kartę na złącze pci-e. Mogę nieznacznie przekroczyć budżet. Proszę o propozycję w tym temacie.

 

Pozdrawiam!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podaj jeszczę model i markę zasilacza. Jeśli zasilacz będzie dobry, to bierz tego Radeona HD4850. Ciut przekracza budżet ale warto : ) http://allegro.pl/promocja-radeon-hd4850-512mb-256bit-ddr3-za-219zl-i2298230826.html

Model zasilacza to CHIEFTEC GPS-400AA-101A.

 

Ogólnie zastanawiam się nad GTS250, 8800GT, 9600GT a HD4850 czyli zasadniczo kartami jakie wymieniliście. Jak dla mnie (nie ukrywam laika w temacie) wszystkie wg. tabeli w serwisie mają podobną wydajność. Nie spodziewałem się , że będe miał aż taki wybór :) Jak pisałem głównie zależy mi na wydajności aby z tej nieznacznej kwoty "wyczesać" najwydajniejszą grafikę. Widzę muszę jeszcze pomyśleć ale pewnie niedługo napiszę w temacie na co się zdecydowałem. Dzięki wszystkim za zainteresowanie! :)

Link to post
Share on other sites

ta karta przekracza twój budżet ale będzie najlepsza jeśli chodzi o nówki http://www.agito.pl/...attr=248-495313

wyjdź stąd...

 

Jeśli będziesz miał wybór to kieruj się takim priorytetem:

GTS250 > HD4850 > 9600GT > 8800GT

jeden z użytkowników ma chyba na sprzedaż gts'a w tej cenie, a na pclabie ostatnio były trzy ogłoszenia z hd4850 za 200zł.

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj kupiłem HD4850 z Accelero Twin Turbo za 200, gdybym brał inną to pewnie HD4850 Gainward'a Golden Sample. Użytkownik Mroczny ma na sprzedaż GTS250 bodajże od Zotac'a, i chce coś koło 180zł. Napisz do niego. Pozdro

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...