Skocz do zawartości

Corsair Builder Series CX600 V2 600W Dobry Wybor?


Recommended Posts

Corsair CX pierwszej generacji

czego mu brakowalo? moze byl troche glosny w stresie, ale ogolnie to porzadny zasilacz. mialem do czynienia z kilkoma z tej serii i wszystkie chodza bardzo dobrze. wg recenzji np. na hardwaresecrets ten zasilacz byl dobry, a na bank lepszy od nowych cx.

 

http://www.hardwaresecrets.com/article/Corsair-CX400W-Power-Supply-Review/750/10

Edytowane przez wujashek
Link to post
Share on other sites

ja nic nie suguruje absolutnie, ze sie nie zna. pytam sie o jego opinie o tym zasilaczu. chetnie bym sie dowiedzial cos nowego od innych uzytkownikow. moze wie cos o jakis awariach lub przypadlosciach ktore mi umknely

Link to post
Share on other sites

nie tylko jego części w innych markach

to nie są części w innych markach, bo seasonic nie produkuje żadnych części, to są PSU produkowane przez seasonic'a pod zamówienie innego "producenta", zresztą większość marek na rynku faktycznie nie jest producentem, niemniej te najlepsze PSU z reguły są produkowane przez seasonic'a

 

w pl Antec nie jest uważany za najlepsze zasilacze, a przecież to ten twój Seasonic...

akurat większość antków produkuje FSP i Delta, co nie zmienia faktu, że to bardzo solidne PSU, a że u nas niedocenione to całkiem inna historia, niemniej np HCG 520 to faktycznie produkt seasonic'a podczas, gdy pozostałe modele tej serii to delty

Link to post
Share on other sites

czego mu brakowalo? moze byl troche glosny w stresie, ale ogolnie to porzadny zasilacz. mialem do czynienia z kilkoma z tej serii i wszystkie chodza bardzo dobrze. wg recenzji np. na hardwaresecrets ten zasilacz byl dobry, a na bank lepszy od nowych cx. http://www.hardwaresecrets.com/article/Corsair-CX400W-Power-Supply-Review/750/10

Oj sorry zapędziłem się z całą serią. Problemy dotyczyły modelu CX430, który był jakimś starym modelem Seasonic'a. Na dodatek jako Seasonic sprzedawany był z 350W na tabliczce, bo realnie miał niecałe 340 na 12V. Dodatkowo wył jak porąbany.

 

Chociaż generalnie te CX'y mają bardzo słabą linię 12V względem danych 'tabliczkowych'. Dziwny ruch jak na Corsair.

 

@Dazuo ... ty to się nie odzywaj, bo to między innymi z ciebie jest beka jak piszemy o głupawych poradach etc.

Link to post
Share on other sites

Chociaż generalnie te CX'y mają bardzo słabą linię 12V względem danych 'tabliczkowych'. Dziwny ruch jak na Corsair.

potrzebowali coś w mid-endzie, co będzie na tyle tanie, by konkurować z wszelkimi SXS'ami itp i IMO to był priorytet

Link to post
Share on other sites

Po prostu irytuje mnie kiedy ktoś stwierdza że nie mam racji, czy nie znam się na czymś a jestem jednym z nielicznych tu, który pisze sensowne posty. Potrafię powiedzieć coś więcej o zasilaczach, niż tylko "bierz, bo go polecają". Jak się zagłębisz w temat zasilaczy dowiesz się że np kilka modeli wyśmiewanego Modecom'a to Fortron'y w innych obudowach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...