Skocz do zawartości

Corsair Builder Series CX600 V2 600W Dobry Wybor?


Recommended Posts

Witam czy ten zasilacz bedzie dobry do mojego zestawu?Zamierzam zlozyc komputer ale nie jestem pewien co do zasilacza.. Oto moj zestaw:

Obudowa:Coolersystem Storm Trooper

Cpu:Intel coreI5 -2310

Plyta:MSI P67A-GD53

Karta:Radeon 6850( w przyszlosci CF.. ale chyba nie z tym zasilaczem)

Pamiec:Kingston HyperX 8GB Kit KHX1600C9D3X2K2/8GX RAM

 

no i jakis dysk i naped... Strona zasilacza:

http://www.ebay.co.u...=item19d00aca16

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Witam czy ten zasilacz bedzie dobry do mojego zestawu?Zamierzam zlozyc komputer ale nie jestem pewien co do zasilacza.. Oto moj zestaw: Obudowa:Coolersystem Storm Trooper Cpu:Intel coreI5 -2310 Plyta:MSI P67A-GD53 Karta:Radeon 6850( w przyszlosci CF.. ale chyba nie z tym zasilaczem) Pamiec:Kingston HyperX 8GB Kit KHX1600C9D3X2K2/8GX RAM no i jakis dysk i naped... Strona zasilacza: http://www.ebay.co.u...=item19d00aca16 Z gory dziekuje za pomoc.

Może inaczej ile masz kasy na zasilacz ? To cos może lepszego wybierzemy ;)

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Wiem wlasnie bardzo droga jest.. ale wychodze z tego zalozenia ze bede ja mial na lata biore duza, a co za tym idzie bede mogl w niej robic duze zmiany miedzy innymi CF czy SLI poztym przejzalem dosc sporo tych bud i ta naprawde bardzo mi sie podoba:) co do pytania od xnn123 chcialem sie zmiescic w tych 250 zl... moze jakies propozycje kazda bede rozwazał dziekuje za pomoc jeszcze raz:)

Link to post
Share on other sites

NIE WYPOWIADAJCIE SIĘ O ZASILACZACH k^%^@ MAĆ BO MNIE SZLAG TRAFIA JEŻELI ZAMIERZACIE WYPISYWAĆ TAKIE BZDURY!

 

Ani OCZ, ani XFX, ani Corsair producentami zasilaczy NIE SĄ. Zamawiają gotowe produkty od firm takich jak FSP, czy Sirtec i pchają to ze swoimi naklejkami, w swoich pudełkach. Znaczna część zasilaczy na rynku to TE SAME PRODUKTY, które różnią się obudową, czasem zastosowanym wentylatorem.

 

Każesz mu szukać Seasonic'a ... fajnie ale Corsair AX, czy XFX Core TO TEŻ SĄ PRODUKTY SEASONIC'A. I paradoksalnie ten ukochany Seasonic też czasem produkuje gó**o, np Corsair CX pierwszej generacji (nie mylić z CXV2) pozostawiał sporo do życzenia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale ja mu mówię o konkretnej serii od seasonica, a nie tylko jego części w innych markach. Chodzi mi konkretnie o serię X, bo platinum są bardzo drogie. Niestety. Dodam, że Antec robi zasiłki też na częściach seasonica, i co z tego? w pl Antec nie jest uważany za najlepsze zasilacze, a przecież to ten twój Seasonic...

 

Weź nie pisz takich wypowiedzi na forum, bo właśnie głównie przez takie coś wywołujesz nieświadomie kłótnie i nieelokwentne posty następnych użytkowników... Po prostu, jak zamierzasz pisać takie posty, to lepiej się nie wypowiadaj swoją "ogromną" wiedzą, która zapewne jest mizerna, bo piszesz tylko i wyłącznie to , co można googlować...Proszę cię, nie pisz już więcej takich postów, nie pouczaj ludzi, a jak masz jakieś zastrzeżenia itp. to proszę pisz je na pw, a nie w tematach o zasilaczach... ;)

 

Ja po prostu mówię, jak jest, a to, że błyskasz swą 'wiedzą', która nie pomaga autorowi w problemie z wyborem zasilacza, to świadczy tylko o tym, że po prostu chcesz sobie nabić więcej postów, lub myślisz, że jesteś boss, jak coś napiszesz... Proszę cię gtxxxor, skończ z tym, bo większość kłótni na tym forum ostatnio może i nieświadomie, takimi postami właśnie wywołujesz...

 

I nie bierz tego za obelgę, czy jakieś przezywanie cie, tylko za dobrą radę od forumowicza ;) Sam ostatnio coś tam nie tak napisałem, ale na pw przeprosiłem użytkowników, i jest ok. (jak już jesteś ciekawski, to chodzi o temat o DDR2 w ramach. ;) )

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

DZIEKI za porady zasilacz juz wybrany:) ostanie pytanie tyczy sie dysku (nie bede zakladal nowego tematu) czy za pomoca tego OCZ zasilacza podlacze bezposrednio pod niego dysk 2.5? czy beda jakies potzrebne przejsciowki ? taki wlasnie chce zastosowac dysk w moim PC strona dysku http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004UGUWSU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A2IVZZEGYH2BXP wiem pytanie pewnie smieszne ale che byc pewny dziekuje

 

 

Panowie nie kłóćcie sie..

Edytowane przez Master360
Link to post
Share on other sites

Tak, podłączysz go złączem od zasiłki. Polecam ci Seagate, ale ty chyba masz ten dysk toshiby. ;)

 

Czy ja się kłócę!? Tylko pokazałem koledze moje przemyślenia na temat jego zachowywania się na forum.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...