Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nokia c5-03 mam i nie narzekam. Można zainstalować swype i pare innych ciekawych dodatków.

Patrz czytaj uważnie smartfon z androidem mam duże doświadczenie z telefonami to nie wciskaj mi biednej noki :)

 

a moze huawei u8500 ;) miałęm na testach w play i powiem ze nawet nawet ;)

Co do huawei to jest dużo problemów z nim ja szukam jakby takie telefona bez awaryjnego wiem że takiego nie ma ale ale chodzi mi o takiego że by miał bardzo mało usterek
Link to post
Share on other sites

Co wy tak z tym ace ;p

To telefon słaby wyglądający jak iPhone czy SGSII.

W tej cenie to : ZTE Blade,galaxy mini,Lg p500 lub dołożyć kasy do SE LWW.

Xperia X8 też jest fajnym smartfonem,jeśli wyświetlacz 3" to nie problem.Można też polować na używkę X10

Edytowane przez b3nio
Link to post
Share on other sites

najlepszy w tej cenie sony live za 400 zl widzialem i za 50 zl sciagasz simlocka i bootloadera zdalnie i wgrywasz custom kernel i rom i zmiatasz w benchmarkach

SUPER telefon tylko w tej cenie ciężko go dostać będę próbował

 

foxy jak masz telefon dla benchmarków to pozdrawiam, :o xnn miałeś w ręce ace? Ja miałem i telefon jest w sam raz, posiadam galaxy s jest sporo wiekszy i tez mi bardzo dobrze leży w dłoni, zastanów się nad ACE

Miałem dużo razy kolega w pracy ma to się nim bawiłem ;) Dla mnie za duży

Co wy tak z tym ace ;p To telefon słaby wyglądający jak iPhone czy SGSII. W tej cenie to : ZTE Blade,galaxy mini,Lg p500 lub dołożyć kasy do SE LWW. Xperia X8 też jest fajnym smartfonem,jeśli wyświetlacz 3" to nie problem.Można też polować na używkę X10

zte blade fajny smartfon tylko ja wymagam czegoś więcej odpada , galaxy mini słaby :/ a LG L500 dużo razy miałem go w serwisie do naprawy to podziękował :)

 

xperia x8 odpada słaby fon to znaczy easy procesor brak multitouch to znaczy można wgrać ale się w to nie bawiłem nie miałem jeszcze okazji ^^ xperia mini fajny fon ale za mały ekran jak dla mnie wiem jestem wybredny no i slider z którym po dłuższym czasie użytkowania daje we znaki

Na razie na oku se live , i zapomnieliście dodać Samsunga Galaxy young to jest prawie bez awaryjny fon dla mnie minusem w tej cenie telefonu to tylko aparat no i 15fps video :) a po za tym mistrz telefon będę miał go na uwadze

 

Może jeszcze jakieś propozycje ?

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

Ja w tej cenie bym polecił jak zawsze htc Desire ceny około 450zł najtańsze

Htc jest ogólnie lepszym telefonem niż ten SE Live moje zdanie

a galaxy ACE nie może się równać tym telefonom chociaż też tel często polecany:)

ale HTC Desire jest najlepszym fonem w cenie 450zł

ma lepszy ekran od live i ACE , nakładka od Htc najlepsza, obudowa chyba na równi z Live.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...