Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak chcesz i5700 to napisz do mnie :P

Ja używam noki n6210 i tak dobrego telefonu jeszcze nie miałem :) (jak na 200zł)

Navigacja jest, aparat spoko, gierki na symbiana wyśmienite (przeszedłem na nim całego dooma 1 i 2, duke nukem 3D i wiele innych).

Telefon wytrzymuje spadki na asfalt podczas jazdy rowerem więc słaby nie jest :D Mam go już dwa lata i jeszcze pewnie mi posłuży.

Jeśli kupować już telefon dotykowy to nie celować niżej niż Galaxy Ace.

Edytowane przez Cacek93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

LG KC910 w obsłudze podobny do cookie(czyli dla nuba jak znalazł) , lecz sporo szybszy, lepszy ekran dotykowy, świetny aparat, wifi, gps.

Jest mało popularny dlatego cena szybko spada. Dla kogoś kto potrzebuje telefonu do dzwonienia, pisania sms i robienia fotek jak znalazł. Mam takiego już półtorej roku, wytrzymał jak na razie wszystkie upadki i (co najważniejsze na budowie) obudowa jest szczelna na tyle, że żaden kurz czy pył się nie dostaje do środka.

Na wzmocnionej baterii (10 zł na allegro) wytrzymuje 4 dni przy częstym użytkowaniu lub 7 dni gdy mało z niego korzystam.

 

Wadą jest mała ilość aplikacji i niedziałający youtube po wi-fi (bug w sofcie)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

chyba nie miałeś w ręce droższego telefonu z ekranem dotykowym ;)

Hahhaha, nie rozśmieszaj mnie koleszko, bo mam do czynienia na codzień. Wiem, dotyk chodzi zdecydowanie inaczej, ja nie wywyższam tego modelu, oczywiście nie. Jedynie tylko bronie Cookie.pod względem awaryjności. elo
Link to post
Share on other sites

Lg Cookie to mi trzymał 3 miesiące, był 2 razy na gwarancji i g**no działał taki telefon. Prawdopodobnie padł dotyk,bo odwalał wszelakie numery,począwszy od artefaktów skończywszy na braku reakcji .

trafiła ci się sztuka , ale nie zmienia tematu że to badziew %-)
Link to post
Share on other sites

@up człowieku co Ty nawijasz wgl? Ja powiedziałem , że jako TELEFON jest zwykłym telefonem i się nie ma co czepiać. Jako SMARTFON, to smartfonem nie jest. Co Ty ćpiesz?

Matka wie że ćpiesz?

%-)

 

Ani to telefon ani smartfon. Zwykłe gó**o dla mas, ohh mam dotykowy telefon, supah

Za telefon dużo lepiej zrobi Nokia 3310 a za smartfon to notatnik i długopis o.O

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...