Skocz do zawartości

Podświetlana klawiatura do 100zl


Recommended Posts

Witam.

 

Potrzebuję klawiatury w miare taniej, do 100 zł

 

Zależy mi przede wszystkim na tym aby było w niej wejście usb i chciałbym aby miała podświetlae klawisze ;p

 

Czy znajdzie sie coś takiego ?

bez USB ale z podświetleniem -> Logitech Illuminated

 

chyba chcial taniej ??

Link to post
Share on other sites

Duże wymagania wbrew pozorom - podświetlana klawiatura do 100 zł z hubem USB

 

Są na rynku klawiatury podświetlane wokół klawiszy, co nie umożliwia pisania nocą bez lampki, podświetlane przeźroczyste klawisze z czarnym nadrukiem, co się słabo sprawdza nocą i bolą szybko oczy oraz klawiatury z podświetleniem liter klawiszy, co daje faktyczną możliwość pracy nocą bez lampki.

 

- Tracer Illuminator - 60 zł (przewodowa bez huba USB i podświetlenie niebieskie całych klawiszy)

- TRACER Exclusive Shine - 60 zł (przewodowa bez huba USB i podświetlenie niebieskie całych klawiszy)

- Labtec illuminated ultra-flat keyboard - 70 zł (przewodowa bez huba USB i podświetlenie pomarańczowe wokół klawiszy)

- OMEGA OK-327 Cassiopeia - (przewodowa bez huba USB i podświetlenie niebieskie lub czerwone całych klawiszy)

- Logitech Compact Keyboard K300 - 120 zł (przewodowa bez huba USB i podświetlenie pomarańczowe wokół klawiszy)

- SAITEK ECLIPSE lub II - 140 / 160 zł - (przewodowa bez huba USB i podświetlenie niebieskie lub czerwone liter klawiszy)

- BTC 6300 Ultra-slim- 160 zł (przewodowa bez huba USB i podświetlenie niebieskie całych klawiszy)

- Microsoft SideWinder X6 Cruise Control - 180 zł (przewodowa bez huba USB i podświetlenie czerwone liter klawiszy)

- Logitech G11 Gaming Keyboard - 240 zł (przewodowa z hubem USB x2 i podświetlenie niebieski liter klawiszy)

- Logitech Illuminated Keyboard 280 zł (przewodowa bez huba USB i podświetlenie białe liter klawiszy)

- Logitech G15 Gaming Keyboard - 340 zł (przewodowa z hubem USB x2 i podświetlenie pomarańczowe liter klawiszy)

- Logitech G19 - 700 zł (przewodowa z hubem USB x2 i podświetlenie wszystkimi kolorami tęczy liter klawiszy)

- OCZ Illuminati - cena nie znana jeszcze jednak sporo więcej niż 100 zł ;( (przewodowa bez huba USB i podświetlenie niebieskie lub czerwone liter klawiszy)

 

Dla jaj dodam jeszcze

- LOGITECH DINOVO MINI KLAWI BLUETOOTH - 400 zł bezprzewodowa bez huba USB podświetlenie zielone lub pomarańczowe liter klawiszy)

 

Większość znajdziecie w www.komputronik.pl

Link to post
Share on other sites

a czy autor wątku rozważał może opcję kupna klawiatury z hubem USB + do tego lampka jak do lapka LED na toż samo złączę :]

ja tak obecnie mam, rzadko z tego korzystam, bo ostatnio nie siedzę po nocach, ale na wakacjach nie narzekałem, IMO dobrze się to spisywało...

jeśli o mnie chodzi jestem w posiadaniu klawiatury A4tech EVO Slim Multi (jak coś to stery nie były dołączone; pokrętło regulacji głośności działa tylko dla aparatury podłączonej pod jacka na klawiaturze)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No okej powiem Wam, że chyba przekonaliście mnie to tej wersji lampka ;p

 

Poza tym faktycznie teraz nie będzie czasu na siedzenie nocą.

 

Ale takim optymalnym pomysłem wydaje mi się Logitech Compact Keyboard K300

 

Co sądzicie ?

 

Ogólnie, juz pomijając te usb i podwietlanie cicha, z niskim przyciskami klawiatura, wygodna.

 

Co Wy na to? może jakieś inne propozycje ?

Link to post
Share on other sites

To żeś pojechał po całości :wariat:

Najbliżej z hubem masz logitech G11 za ok 240 zł.

Lepiej kup porządną klawiaturę, lampkę za 20 zł i huba za 10 zł i pasuje jak już sugerowano.

Mam wrażenie, że intencji nie zakumałeś. Nie ma możliwości by kupić auto z klimą i przyczepą kempingową w cenie dacia logan.

Chyba, że sam popracujesz i taki efekt osiągniesz

http://c.wrzuta.pl/wi19777/836ee28f0000436b4780d166/0/dacia%20logan%20mcv

Link to post
Share on other sites

Zobacz te klawiatury:

http://allegro.pl/item763621038_salon_l ... _wave.html

http://allegro.pl/item775849370_revolte ... _gwar.html :wariat:

http://allegro.pl/item766184595_klawiat ... d_600.html

http://allegro.pl/item774027718_salon_l ... m_usb.html

Ta ostatnia bardzo mi się podoba - prosta, niski skok klawiszy, bez zbędnych bajerów, tylko nie ma podkładki pod nadgarstki :hahaha: Alternatywą może się okazać ten Comfort Wave 450, choć mnie ta klawiatura nie przypadła do gustu :hahaha: Mnie najbardziej podoba się Logitech Illuminated :hahaha: Czekam na święta :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...