Skocz do zawartości

Thermalright Archon w CM 690 Adv II


Recommended Posts

Witam

 

Mam szybkie pytanko... czy Thermalright Archon (wersja z TY-140) zmieści się do obudowy CM690 Adv II? chodzi mi o to czy nie będzie wadził o górny cooler czasem? bo mam co do tego pewne wątpliwości. Na oko powinien wejść, ale może ktoś ma taką konfigurację i pomoże rozwiać moje wątpliwości.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez _MoonLight_
Link to post
Share on other sites

Archon powinien wejść na styk. Ja mam Megahalemsa, który ma 130mm, Archon ma około 155mm. Do wentyla mam 2cm. Najwyżej przełożysz wentyl bliżej frontu lub jak masz dwa zdemontuje/zamontujesz w innym miejscu. :P

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc

 

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące (tym razem) Thermalright Silver Arrow. Mianowicie oficjalna strona Thermalright podaje w swoim pdf-ie, że cooler ten NIE jest kompatybilny z płytami np Asus Crosshair V lub Sabertooth 990FX. Jak to jest w rzeczywistości? bo pokusiłem się o przeglądnięcie róznych konfigów użytkowników na stronach zagranicznych i ludzie z powodzeniem łączą Silver Arrowa z tymi płytami. Jak to jest?

Link to post
Share on other sites

Ramka montażowa jest pod Intela.

Tak w ogóle pytam bo mam zamiar nabyć to chłodzenie albo Archon do swojej płyty, a w pdf-ie producenta jest napisane, że jest nie kompatybilne z moją płytą. Natomiast na płycie jakby model wyższej ga-990fxa-ud3, która w okolicy socketu, ułożenie okolicznych radiatorów, ich kształt, rozstaw śrub od backplate ma identyczny jak u mnie już jest kompatybilne. Cooler to przeciez tylko kawał blachy, którą się przykręca na czterech śrubach i nic więcej wiec zastanawiają mnie te różnice w kompatybilności. Albo ta lista była robiona na odpieprz się, albo po prostu jestem za głupi.

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Wyjaśniła się sprawa. Producent się nie odezwał. Jednakże potwierdzam, że Thermalright Archon bezproblemowo daje się zamontować na płycie ga-970a-ud3 wbrew opinii producenta (via compatibility pdf). Sprawdzone doświadczalnie.

 

Do obudowy na wysokość wchodzi na styk (5mm luzu) oraz nie wadzi o górny cooler, jest odstęp z 8mm na oko.

 

Dziękuję za uwagę :)

Edytowane przez _MoonLight_
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...