Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ktoś mi powie jak w Xonarze DG włączyć odsłuch mikrofonu, żeby nie było opóźnień? Na integrze po włączeniu w sterownikach nie było, żadnego opóźnienia, a na xonarze to nie ma różnicy gdzie włączę zawsze jest opóźnienie i to irytuje

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Też zamierzam kupić jakąś dzwiękówkę, bo słyszę przesuwanie myszy na integrze. Czy na tym Xonarze pozbędę się tego. Może ktoś też podać jakie ta karta daje obciążenie procesora.

Podpięte będzie pod wzmacniacz 2.0

 

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

W sumie byłem nastawiony na tego Xonara. Gdyby nie te szumy i zakłócenia to integra jak dla mnie taka tragiczna nie jest.

@drachenfeles

Nie wiem jak ocenić te sprzęty, bo nie miałem z nimi kontaktu. Jest tak, że Xonar półka wyżej od integry, a ten Maya półka wyżej od Xonara?

Link to post
Share on other sites

maya PCI "zimna" nie ciekawa karta tylko dla mikrofonu warto zrobic na nia wydatek dla sluchacza nie ma sensu nie oferuje nic ponad sb music a moze nawet gorzej wszystko zalezy od reszty napewno nie lepiej chyba ze pod kluchowaty zestaw to mozna nią pewnie cos zrobic

 

ja tam sie "strasznie" zawiodlem i raz dwa poszla dalej

 

szumy sa zawsze - zmien wzmacniacz na taki za >1000 uzywka ;)

dla ciekawostki wspomne ze na taniznie od asusa na via envy byla to wyjatkowo dobrze integra zaplikowana w plyte- mialem chyba mniejsze szumy niz na zs i to na zwyklym kablu analogowym sprzedalem za "bezcen" i do dzis zaluje

 

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

Maya U5 ma bardzo dobrą relacją cena/jakość i zawsze warto zakupić dobrego DACa do pozostałego toru audio.Jest Znacznie lepsza od Xonara DG, o ile komuś słoń nie nadepnął na uszy, bo tez tacy się trafiają, to usłyszy różnicę przy odpowiednim sprzęcie oczywiście. Audiotrak wydał Prodigy HD2 na PCI, ale to jest już bardziej poziom CUBE

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

raczej nie bo sygnal linii to ponizej 3V a usb sluzy jako zasilanie tam i obsluguje podawanie az do 7V

mi sie nie wydaje ale to wszystko bo moze jednak

 

ps

srodek tego pudla wyglada strasznie biednie cudow bym nie oczekiwal

najwyzej poziom music/gamer i to w porywach duzych

 

radze nowego nie kupuj poszukaj uzywki ktora odsprzedasz bo na 90% nie jest to warte nawet swoich 200zl majac do wyboru wlsnie pci

 

majac wydac 180 na u5 lub 100 na music to osobiscie bez watpienia wybralbym sb

 

 

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...