Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gdy np ktoś na wystawie ktoś bierze telefon do rąk i odkłada go spowrotem kilka razy. Neo V ma np wydajniejsze podzespoły i bardziej wyraźny ekran niż galaxy ace. Dla wielu ważny jest także design. Innym podoba się załóżmy neo V innym galaxy ace.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Nie chciałem tworzyć następnego wątku, bo mam pytanie bardzo zbliżone do tego co w temacie, więc myślę, iż nie popełniłem błędu...

 

Tak więc i ja postanowiłem kupić coś nowego, i też zakładam tutaj budźet do 600zł. Nadal Neo v jest nadel najlepszym wyborem?

Drugie pytanie, odnoście tego modelu to co oznacza "MT11i" w nazwie SONY ERICSSON NEO V MT11i?

 

Za wszelką pomoc dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

To po prostu inna nazwa/ oznaczenie tego modelu.

http://www.mgsm.pl/p...son/xperianeov/

MT11i

-

UMTS

HSPA 900 (Band VIII), 2100 (Band I);

GSMGPRS

/

EDGE

850, 900, 1800, 1900;

MT11aUMTS

HSPA 850 (Band V), 1900 (Band II), 2100 (Band I);

GSMGPRS

/

EDGE

850, 900, 1800, 1900

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

sgs ma lepsze gpu ,a sgs+ niewiele lepsze cpu i sgs można wgrać ics

dobrze wiedzieć ;)

 

Niedawno właśnie wybierałem sobie telefon i przećwiczyłem oba modele, i powiem tak w codziennym użytkowaniu czyli net i tel w zasadzie niema różnicy poza tą że jak się skacze z jednego fona na drugi sgs plus jest jednak szybszy może to dzieki temu niewiele szybszemu procesorowi mówię o nie modowanych romach ( oba procesory można podkrecac ale i tak sgs plus bedzie tutaj szybszy) . Z gier nie korzystam wiec co do gpu sie nie wypowiem ale w codziennym użytkowaniu wszystko się wyświetla bez problemu na obu modelach ;) . Co mnie za to interesowało to gps i w sgs+ chodzi on jednak odrobinę lepiej. Co do ICS nie każdy bawi się w wgrywanie samemu różnych cudów a na http://www.sammobile.com oficjalnego nie widać, oczywiscie jest xda ale prędzej czy później pojawi się tam pewnie ics rownież na sgs z plusem.

 

Podsumowując oba telefony są w zasadzie równe i powiem że wszystko zależy od ceny, w tej samej cenie brałbym plusa. Ważne jest też to czego się oczekuje po telefonie.

 

Jeszcze mały edit

 

Gdyby samsung połączył najlepsze cechy obu tych telefonów mogłaby im znacząco spaść sprzedaż nowych modeli ;)

Edytowane przez r1023
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...