Skocz do zawartości

Słuchawki do muzyki/gier


Recommended Posts

Witam forumowiczów, jako, że moja siberia v2 się połamała myślę nad kupnem nowych słuchawek. Chciałbym by były jak najbardziej uniwersalne. Zależy mi na dobrym pozycjonowaniu w grach i możliwe jak najlepszą jakością dźwięku. Problem z tym, że nie posiadam dedykowanej karty dźwiękowej, jedynie zintegrowana. Myślałem nad takimi słuchawkami:

Astro A40 z mixampem - bardzo dobre recenzje, czy mixamp jest w stanie zastąpić kartę dźwiękową?

lub

Asus xonar xense - zestaw karty dźwiękowej z senkami pc 350. Ta opcja wydaje mi się najlepsza, jednak z tego co słyszałem to te słuchawki nie nadają się do odsłuchu muzyki.

Co jeszcze polecacie, nie więcej niż 1000zł (słuchawki + karta dźwiękowa (jeśli potrzebna))

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Asus xonar d2x + sennheiser pc 360 :) Słuchawki o otwartej konstrukcji które w porównaniu do pc 350 rewelacyjnie grają . Ogólnie pozycjonowanie w grach rewelacja, odsłuch muzyki na wysokim poziomie. Do tego mają potencjometr w słuchawce co naprawdę jest bardzo wygodne no i nie ma ryzyka przerwania kabla gdzieś na połączeniu kabel - potencjometr :) Polecam te słuchawki są świetne.

Link to post
Share on other sites

Karta jaką biorę to xonar d2x/xdt. Teraz tylko myślę nad słuchawkami. Co sądzicie o senkach HD 558 w porównaniu z pc 360? Dużo odbiegają jeśli chodzi o pozycjonowanie? Czy otwarte słuchawki naprawdę są naprawdę takie głośne (np dla osoby obok)?

Link to post
Share on other sites

Ja mam sennheisery hd555 i są mega zarówno do słuchania jak i grania. Za moje dałem ok 300 zł. Można grać na słuch bez problemu. Używam póki co integry realteka.

 

Są bardzo wygodne bo mają duże muszle, nic nie ciśnie, kabel bardzo wytrzymały (już nie raz by mi się urwał w innych słuchawkach w porównaniu z tym który jest w moich senkach). Jak się puści muzykę na full to słychać na zewnątrz muzykę, ale nie przeszkadza moim zdaniem. Podczas grania będzie cicho na zewnątrz.

Edytowane przez djgromo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...