Skocz do zawartości

Pomocy z grafiką na AGP


Recommended Posts

Witam mam pytanie w chwili obecnej posiadam http://www.gigabyte.pl/products/page/vga/gv-n76g256d-rh/specs/ ale jest kilka wad:

-wyskakuje informacja ze ta karta nie dostaje odpowiedniej ilosci zasilania mimo ze zasilanie jest podłączone

- na wyjsciu analogowym obraz jest niebieskawy

-radiator bardzo się grzeje przy normalnym uzytkowaniu bez gier

I teraz pojawia sie pytanie zrobić z tą kartą oraz prosił bym o podanie mi "najlepszych " 2-3 modeli kart graficznych na AGP i odrazu cene jaka mozna za to dać

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Kiedy wyskakuje taki komunikat "wyskakuje informacja ze ta karta nie dostaje odpowiedniej ilosci zasilania mimo ze zasilanie jest podłączone" podejżewam że wczasie startu self test - sprubuj zmienić na innego molexa (z innej wiązki na początku) masz pewnie 2 wiązki : jedna molex/molex/fdd druga molex/molex. W tej klasy zasilaczach co podajesz różne cuda bywają. Nie wiem czy masz możliwość zmieżenia miernikiem napięć na molexa-ch. Jak tak to podaj. Prawdopodobnie pada zasilacz, jak widać już jednego zmieniałeś. Jeśli napięcia będą w normie to zostaje grafiak, swoje lata już ma. Rafcio1874 dał Ci linki do kart na AGP

Edytowane przez DJBOSS
Link to post
Share on other sites

zasilacz zmień na jakiś firmowy, bo z zasilaczami no name to mogą się dzieć różne dziwne rzeczy, jeśli dalej będzie to samo to zmień karte na inną. Najmocniejszą kartą pod agp jest chyba radeon hd3850, ale jeśli masz jednordzeniowy procesor to jej zakup to totalny bezsens, max pod jednordzeniowy procesor to bierz radeona x1650, albo takiego samego geforca jakiego masz. Jaki masz procesor?

Edytowane przez lukax15
Link to post
Share on other sites

Chwila chwila, może pro elektronikiem nie jestem, ale przecież na zdrowy rozum mierzenie napięć bez obciążenia nie ma sensu bo tak możemy sprawdzić czy napięcie w ogóle jest podawane, ale nie wiadomo co się dzieje gdy następuje obiciążenie linii. Takie 12v które poda miernik może być równe 12v z bateryjki od pilota do bramy garażowej...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...