Skocz do zawartości

O/C Radek 4850


Recommended Posts

Spokojnie. Myślę że nic jej nie jest.

Na początek odpuść pamięciom do ~1000Mhz(2000Mhz efektywnie). Jeśli artefaktów nie będzie spokojnie kręć dalej aż do ponownego "najazdu obcych". Ale o procesie podkręcania pisałem już wcześniej.

Link to post
Share on other sites

czy to oznacza ze trafilem przykladowo na lepszy egzemplarz ?

Odpowiedz sobie sam na to pytanie. Skoro się lepiej podkręca od innego egzemplarza to.. tak jest lepszym egzemplarzem. :]

Ja wam jedynie mogę zazdrościć bo żadnym programem nie mogę zmienić taktowań mojej.

Link to post
Share on other sites

czy to oznacza ze trafilem przykladowo na lepszy egzemplarz ?

Odpowiedz sobie sam na to pytanie. Skoro się lepiej podkręca od innego egzemplarza to.. tak jest lepszym egzemplarzem. :]

Ja wam jedynie mogę zazdrościć bo żadnym programem nie mogę zmienić taktowań mojej.

Heh ja nie mogę zwiększyć taktowania rdzenia nawet o 1 bo w aplikacjach 3D dostaje zwiecha :/ Przynajmniej pamięci idą jako tako i osiągają stabilne 1175MHz :P
Link to post
Share on other sites

Jakie "arty"? Chodzi Ci o artefakty? Ja żadnych na tym screenie nie widzę.

Artefakty wyglądają mniej-więcej tak:

http://www.fothost.pl/upload/09/18/8c067118.jpg

 

Co do temperatur to pisałem już że do 80st to nie masz co sobie w ogóle głowy zawracać.

Link to post
Share on other sites

Taki jak będzie potrzebny. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w podkręceniu procesora to poczytaj na forum. Już naprawdę sporo wątków powstało na ten temat.

Nie da się ot tak, po prostu napisać jak musisz ustawić wszystko by chodziło. To cały urok O/C. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

moje max to 700/1100 bo mi ati recover wywala cały czas błędy ze zresetowany akcelerator grafinczny :D a w cod5 max ustawienia 1280*1024 temp karciochy 65stopni nie wiem czemu karta ASUS glaciator Fan 512ddr3

 

 

No uroki kart :rotfl: zostaje na 750/1000, a niech strace ; D Wystarczy napewno narazie. Potem sie kupi 5870 i jehana ; D

 

EDIT. Zamówiony Karakorum i na 3.6 proca krecę jaki V ma być ?

a jaki procek ???

 

Trzeba było się wstrzymać i kupić Scythe Mugena 2 :?: ledwo się kręci temp 26stopni :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...