Skocz do zawartości

Shogun 2 Zmierzch Samurajów [Problem]


Recommended Posts

Witam mam problem z Shogun 2 Zmierzch Samurajów udałem się do sklepu wszystko ładnie pięknie gra się instaluje odpalam robi się aktualizacja kiedy wchodzę do gry Kampania się ładnie uruchamia wszystko działa ale kiedy próbuję toczyć bitwę robi się czarny ekran i nic nie mogę zrobić

Link to post
Share on other sites

Bibliotek nie instalowałem a sterowniki teraz zobaczę

 

na najnowszych sterach nie wyskakuje mi nawet na pulpicie że gra przestała działać a na starszych bitwy się włączają ale po 20 minutach wyskakuje błąd że program shogun 2 przestał działać

Link to post
Share on other sites

nic na goglach ale tego nie rozumie bo wszystko działało na normalny shogunie 2 wszystko działało normalnie może po jakiejś aktualizacji to się stało ale nie wiem pobiorę biblioteki DX 11 i DX 9 to napiszę jeszcze raz

 

Witam mam pytanie doczytałem się na jednym forum że ludzie mieli podobne problemy z zwyczajnym shogunem 2 i mówili że pomagał jakiś program do sprawdzania systemu i naprawiania uszkodzonych plików tylko nie wiem czy lecieli se w kulki czy mówili prawdę czy jest jakiś program który takie coś umożliwi jak tak to proszę o nazwę owego programu

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...