Skocz do zawartości

Komputer do około 500PLN. Głównie do Gier i Net'a.


Recommended Posts

podlacz to jakos na 12 V. dorob moze jakies kabelki do tej wtyczki (albo ja obetnij i przylutuj inna wtyczke- np ze starej karty od wiatraczka, tak by pasowalo do zlacza na 4850).

albo w jakis sposob do molexa bezposrednio to podlaczyc. 12 V uzyskasz na zółty i czarny, 5 V na czerwony i czarny, 7V na czerwony i zółty.

 

pasywnie w 2d nie powinno sie nic stac. system mozesz postawic wg mnie. zostaw dla pewnosci obudowe otwarta i ewentualnie jakis nawiew na karte zrob, ale w 2d nie powinno byc problemu nawet bez tego

Link to post
Share on other sites

Na Radku jest wejście 2Pin, zdjąłem ten plastik osłaniający piny i bez problemu wsadziłem 4pin - Czarny i Czerwony, ale zero reakcji ze strony wiatraków. Jutro pokombinuje z molex'em. Jest możliwość, że wiatraki są wykończone albo ja je jakoś spaliłem ? Pozdro

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Mój stary PC umarł. Przypadkowo zwarłem żółty z czarnym od molex'a. :/ A wiatraki nie drgnęły.

 

EDIT:// Zmieniłem zasilacz i działa :) Nie wiem co jest z tym Accelero, mógłbym z nim pójść do jakiegoś sklepu żeby mi sprawdzili czy coś źle podłączam czy złe wiatraki są? Pozdro

Edytowane przez biedak15
Link to post
Share on other sites

na jaki zasilacz zmieniles? skombinuj gdzies wtyczke z molexa na 2 pin takie aby pasowalo do accelaro.

mozesz pojsc i zobaczyc czy dobrze masz podlaczone. bo ja tu nie widze przez neta niestety

Edytowane przez wujashek
Link to post
Share on other sites

Jutro nie dam rady bo inaczej nie zdążę na autobus do domu. W piątek może dam radę się przejść. Zasilacz wsadziłem modecom feel 400w :D Ale ważne, komp chodzi :P Jutro będę dalej kombinował z Accelero. Koleś odpisał, że u niego przez molexa pykało ale przejściówkę zostawił dla siebie. Pozdro

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...