Skocz do zawartości

Biosta TA790GXB A2+ / Kingston DDR2 4GB


Recommended Posts

Witam,

przymierzam się do sprzedaży mojej płyty głównej i pamięci.

 

1.

Płyta Biostar TA790GXB A2+

Specyfikacja płyty.

Używana 2 i pół roku, prawdziwy rarytas, jedna z najlepszych płyta na chipsecie 790. Drugiej takiej na Allegro nie ma. Świetna do OC (posiada dodatkowe oprogramowanie do podkręcania, a w biosie 3 tryby ułatwiające OC, wystarczy zmienić ustawienia, a płyta zrobi resztę), posiada SB750, odblokowałem na niej dodatkowy rdzeń Athlona II X3 razem z pamięcią L3. Obsługuję procesory na socket AM2/AM2+/AM3. Dodatkowo ma wgrany najnowszy bios ułatwiający odblokowywanie rdzeni (na stronie niedostępny, osobiście napisałem do wsparcia Biostara o jego udostępnienie, z tego co wiem jest tylko dostępny na chińskiej wersji strony). Płyta oczywiście 100% sprawna. Posiada zintegrowaną kartę graficzną Radeon HD3300 na pamięciach DDR3, która świetnie sobie radzi z nowszymi grami. Do płyty 99% tego co było w komplecie.

 

Cena 160zł + KW

 

2.

Pamięć DDR2 4GB Kingston 667Mhz.

 

2x1GB

1x2GB

 

100% sprawne, u mnie działają od zakupu bez problemu na 800Mhz. Do pamięci oczywiście oryginalne opakowania.

 

Cena 120zł + KW

 

 

Udzielam miesięcznej gwarancji, z resztą tak jak pisałem wszystko 100% sprawne.

Więcej informacji na PW.

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu, wysyłka, Allegro również, z tym, że będzie dostępne dopiero po 20 kwietnia (czeka mnie wysoka prowizja do zapłacenia za sprzedaż wystawionych przedmiotów, a jeszcze jej nie zapłaciłem - wiadomo jak to student :E )

Jestem zaufanym użytkownikiem. Posiadam konto z długim stażem na konkurencyjnym portalu i sprzedałem tam dużą ilość przedmiotów, bez żadnych oszustw więc i tutaj nie będę robić problemów.

 

Podbijam, nowe ceny.

 

Dalej aktualne.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...