Skocz do zawartości

PSU do i5 2400 i radeon 7950


Recommended Posts

podkręcę i dokupię gpu mogłeś jednocześnie dodać. Nie chcę tego robić. Kupię bez gpu w czerwcu\lipcu a za rok dokupię to gpu a i tak będę grał, bo nie idę za modą. Mam jeszcze parę gier do przejścia na ps2 zanim będę się rozglądał za trójką. Także zwalniam w tym wyścigu szczurów.

Link to post
Share on other sites

szczerze mówiąc to jest takie pierdolenie o szopenie.postawcie się na jego miejscu,nie chce oc.Osobiście myślałem nad i5 2500k i 2400.Jak dla mnie aż takiej różnicy nie robi 4.5ghz czy 3.1, bo odczuje to w 5 fps aż tak wiele żeby dopłacać do niby lepszego proca.Po za tym różnica między stockowymi i5 jest znikoma.a różnica w cenie dość wielka.

 

ceny według morele.net

I5 2500k 825 i5 2400 702

płytka p67 (Asrock Pro3)330 mobo pod h61 180

co do ram to jest obojętne z tym że do i5 2500k trzeba jeszcze go czymś schłodzić wiec następne 150zł

i 450 ziko nie twoje

Link to post
Share on other sites

NIe będę strzelał, musiałbym sprawdzić ale czy windows 7 zajmuje o wiele więcej niż xp? Tak w końcu dokupię.

 

W ogóle zaczekam na ssd w lepszych cenach. Nawet sata 2

 

To oczywiście zapytanie, bo mam tylko taką wizję, jeśli ma się ona nie spełnić, proszę wybijcie mnie z tropu od razu.

 

Właśnie. Napisałem, przeczytałem własne słowa i kolejne pytania. Powinno zależeć na sata III? Czy SSD wykorzystują w pełni sata II czy są i tak i tak poniżej pułapu?

Link to post
Share on other sites

To tak jak gadanie że FX-8150 się nie nadaje do gier... przy 3 monitorach jest nawet wydajniejszy od 2600K :P A tak serio to w 1080p procesor gra naprawdę niewielką rolę (oczywiście powyżej pewnego pułapu), tzn jeśli nie spowalnia GPU, to powyżej pewnego pułapu już raczej bardzo nie przyśpieszy go.

Prawda, w full HD taki proc (kązdy FX powyżej 4 GHz w sumie) jest w 100 % wystarczający do każdej grafiki, nawet do GTX 680 / HD 7970.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...