Skocz do zawartości

Dirt/ Assassin's creed


Recommended Posts

Witam, mam pytanie do tych co grali, co trochę obeznani są z tymi seriami. Chciałbym się Was poradzić w które części tych gier najlepiej Waszym zdaniem zagrać. Wiem że Assassin łączy się fabułą, ale która z nich jest po prostu najciekawsza, ma dobrą grafikę :)

Link to post
Share on other sites

Szukając gry nie patrz na grafikę.:) Osobiście polecam Ci zagrać we wszystkie części Assassina, ponieważ naprawdę są bardzo ciekawe, a z serii Colina polecam DiRT i DiRT2. W DiRT3 nie polecam, gdyż ta część zbyt bardzo odbiega od całej serii CMR, której zadaniem było odwzorowanie Rajdów.; )

Link to post
Share on other sites

Na razie grałem tylko w pierwszą cześć Assasina i powiem tak, jak dla mnie graficznie prezentuje się ładnie. Na początku miałem wrażenie, że jest to jakby taka rozszerzona wersja Prince of Persia z większymi możliwościami itd. Gra jest w porządku ale naprawdę szybko doprowadza do znużenia (nie to co mini serial, spiski, zakony - intrygująca tematyka), ciągle do wykonania są te same zadania i tak to się rozciąga przez różne miasta. Istna katorga...moim skromnym zdaniem.

Natomiast odnośnie również pierwszej odsłony DiRT powiem tyle, że ostatni CMR, który mnie wciągnął i podobał mnie się był CMR05. Ta wersja i swego czasu genialny CMR2 przytrzymał mnie na wiele godzin. A do DiRT'a podchodziłem kilkukrotnie i iii w końcu ostatecznie podziękowałem, nie potrafię tego określić słowami ale po prostu nie odpowiadał mi. Jednak mam możliwość sprawdzenia DiRT3 i może zdanie się nieco poprawi lecz jak na razie "odraza" zwycięża.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Więc tak.. W pełni zgadzam się z philipsem, bo w pierwszą cześć AC grałem i faktycznie powtarzalność zadań była po pewnym czasie dość męcząca. Poza tym i dla mnie CMR2 był najlepszą odsłoną serii :) Skoro rafal12322 polecasz pod kątem fabularnym ACII, to spróbuje zaliczyć drugie podejście do tej serii ^^ Dirta poszukam, może trafi się odsłona z numerkiem 2 w jakiejś taniej edycji :)

Edytowane przez Arved
Link to post
Share on other sites

Zagraj w AC II, Brotherhood i Revelations, z czego Brotherhood to najgorsze g*wno. Nie mam zamiaru tłumaczyć dlaczego. Revelations trochę ratuje sytuacje, mimo wielu podobieństw do Brotherhooda. Najlepiej z tych części wypada dwójeczka, jest najdłuższa, ma najlepszy klimat, i "coś" w sobie. Jedynką sobie nawet głowy nie fatyguj, możesz ewentualnie przeczytać streszczenie fabuły.

Link to post
Share on other sites

Bati999 ma rację. Moją ulubioną częścią AC jest 2. Miała świetny klimat i większą grywalność niż pierwsza część. Natomiast po zagraniu w AC Brotherhood miałem wrażenie, że twórcy postanowili ściągnąć kilka rzeczy z serii GTA, co im kompletnie nie wyszło. Gra straciła klimat, zarządzanie grupą assassyn'ów, to jakaś porażka. Co do DIRT'a to dla mnie najlepsza była pierwsza część - najwięcej rajdów w starym dobrym stylu (Colin 2.0), które w kolejnych częściach zostały zastąpione przez ardcade'owe wyścigi buggy, ścinanie pachołków itd., jak dla mnie totalnie nie trafione i przeznaczone dla niedzielnych graczy.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...