Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do kupna nowego gryzonia bo mój stary a4tech został przegryziony(jego kabel) przez zwierzaka.

Mam na oku:

-Logitech G500

-Logitech G700

-Gigabyte GM-8000X

-Saitek Cyborg R.A.T. 7

 

Ale każda ma plusy i minusy:

Logitech G700 nie posiada regulacji wagi, ma kiepski kabel,a pewnie bez kabla myszka nie działa tak nieziemsko do FPS'ów jak z kablem.

Logitech G500 nie posiada 13 przycisków i łącza bezprzewodowego które też czasem może się przydać,posiada możliwość regulacji ciężaru.

-Gigabyte Posiada tez sam sensor co poprzednie więc sądzę że będzie się zachowywać podobnie do nich. Posiada regulację wagi, o 1 przycisk mniej niż G500,ma problem z akceleracją wsteczna na 6000DPI.

Ostatnia R.A.T. 7 nie posiada także łącza bezprzewodowego (jego wersja 9 jest dla mnie za droga),posiada tylko 5 programowalnych przycisków, posiada najgorszy sensor philipsa, ale można ją sobie umodelować(niestety jest trochę mała)

 

Do tego czasu trzymałem myszkę dwoma palcami lecz sądzę że w taki sposób na wykorzystam wszystkich przycisków.

 

Mysz będzie co FPS'ów typu CS i MMO typu LOL.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio kupiłem G500 i jestem w pełni zadowolony. Jakość wykonania, rozmieszczenie przycisków i precyzja sensora jak dla mnie idealne :) Jedynie zastrzeżenie, to to że trzeba przyzwyczaić się do specyficznej (nie jest to wada!) pracy scroll'a :)

Link to post
Share on other sites

A co więcej, jak już się do tej pracy scrolla przyzwyczaisz to nie będziesz chciał już nigdy innego :D Polecam Ci G500 ale pamiętaj że mysz musisz wybrać metodą "macania". Wszystkie wymienione tutaj to dobre myszy i będziesz z nich zadowolony więc wybierz taką która najlepiej leży w Twojej dłoni.

Link to post
Share on other sites

Każda z wymienionych jest dobra, wybierz spośród: g500,mx518, xai, ec1, ec2, abyssus, deathadder, rat7, gm-8000x.

Ze wszystkich będziesz zadowolony, jeśli masz możliwość (sklep w pobliżu) to idź i sprawdź, która najlepiej leży Ci w łapie.

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Logitech G700 -Gigabyte GM-8000X -Saitek Cyborg R.A.T. 7 Ale każda ma plusy i minusy: Logitech G700 nie posiada regulacji wagi, ma kiepski kabel,a pewnie bez kabla myszka nie działa tak nieziemsko do FPS'ów jak z kablem.

I tu się mylisz mysz zarówno w trybie przewodowym jak i bezprzewodowym śmiga identycznie. Bezprzewodowo oczywiście lepiej bo bądźmy szczerzy, kabel do cienkich nie należy i trochę utrudnia ruchy myszki. Ale poza tym bez zastrzexeń, na baterii wytrzymuje imo bardzo długo. Mi udało się dobić do 6h a nawet ciut więcej przy intensywnym graniu. Jeśli chodzi o wagę, to jak dla mnie zbędne są dodatkowe obciążniki bo mysz jest bardzo dobrze wyważona :) Tutaj jest świetna cena

http://www.redcoon.pl/B240693-Logitech-Gaming-Mouse-G700_Myszki

Link to post
Share on other sites

czyli powiadasz że sygnał bezprzewodowy dotrze szybciej poprzez huba w klawiaturze do kompa niż bezpośrednio kablem do kompa?

Ja różnic nie zauważam, gram zarówno bezprzewodowo jak i przewodowo. W obu trybach mysz śmiga bez różnicy. Jak ktoś nie miał styczności z G700 to może nie wierzyć ale fakty mówią same za siebie :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...