Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

zamierzam kupić tablet 2300zł +/--- lecz nie mam wystarczająco wiedzy aby podjąć decyzje sam.

Tablet będzie wykorzystywany w domu jak i w podróży na ławce w parku//centrum.

Głównie co na tablecie będę robił to przeglądanie internetu, prowadzenie róznych notatek//dziennika, oglądanie serialów, "zabawia" z różnymi aplikacjami//grami.

Cenie sobie szybkość działania systemu, z jakich surowców został wykonany tablet, dobry ekran,funkcjonalność.

 

Moim pierwszym faworytem był ipad 2 16gb 3g(nie jestem fanem apple,nigdy nie miałem żadnego produktu z tej firmy)//asus transformer tf101G//ipad 3//s galaxy tab 10.1.

 

i jeszcze kilka pytań:

 

1)Czy gdybym się zdecydował na ipada 3 i wybrał opcje bez 3/4G to czy mogłbym utworzyć z moją komórką nokia N95 tethering wifi/usb czy coś w tym stylu żeby komórka była modemem i łączył się z internetem na ipadzie.

 

2)Do posiadaczy tabletów czy 16Gb wystarczy do celów ktore napisałem wyżej?

 

3)Jest możliwość podłączenia tabletu do monitora?

 

4)Warto dołożyć 400zł do ipada 3 jeśli wybiorę ipada 2?

 

Dzięki z góry.

Link to post
Share on other sites

Możesz mieć neta z byle smartfonu na ipadzie bez kabli.

Swojej kobiecie kupiłem rok temu ipada2 64Gb i teraz wiem że jednak 16GB by starczyło (używany do tego co wymieniłeś).

Jest możliwość podłączenia tabletu do telewizora nawet bez kabla(nie wiem jak z monitorem),ale obraz jest w proporcji 4:3.

EDIT:

Da radę podpiąć ipada pod monitor bez tunera TV.

http://images50.fotosik.pl/1498/98edd18b35c1abcfmed.jpg

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz iPada 1 64 gb z 3G, mogę polecić iPad 3, bawilem się nim, jak dla mnie w użytkowaniu odniosłem różnice względem iPad 2 tylko w wyświetlaczu, który jest istną bajką, podoba mi się jeszcze asus prime i samsung galaxy tab, sam oprócz ipada mam jeszcze galaxy note, który nadaje się do użytku jako tablet, fajna rzecz, robienie notatek odręcznych, teraz pisze z ipada i szczerze powiedziawszy nadaje się on do tego znakomicie, klawiatura dzielona na ekranie jest świetna. Ogólnie Tobie polecam IPad 3 4g 16 gb?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...