Skocz do zawartości

Pomóżcie mi wybrać tablet


Recommended Posts

Witam!

 

Na tabletach się nie znam więc prosiłbym was o pomoc w wyborze odpowiedniego :) Jedyne co potrzebuję to łatwy dostęp do internetu internetu i Wi-Fi, coś w stylu (nawet nie wiem czy jest takie coś, ale słyszałem o tym), że piszesz i ci to przekształca na czytelny tekst komputerowy, aparat i GPS - tyle starczy :) Budżet na razie nie znany, ale najlepiej by było coś za 500-1000 złotych.

 

Proszę o przemyślane decyzje i z góry dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez Kubex52
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ten Archos jest obecnie strasznie przestarzałą konstrukcją na starym systemie bez możliwości aktualizacji. Za 250-300 jest ok. 3G to bezprzewodowy internet, wsadzasz kartę SIM i kożystasz z neta gdzie chcesz. Jeśli chcesz tablet z 3G to Plug Impact jest dość tani na nie najgorszych podespołach ale jakością ustępuje Galaxy Tabom czy Transformerom. IPady mają GPS tylko w wersjach z 3G.

Link to post
Share on other sites

Ten Archos jest obecnie strasznie przestarzałą konstrukcją na starym systemie bez możliwości aktualizacji. Za 250-300 jest ok. 3G to bezprzewodowy internet, wsadzasz kartę SIM i kożystasz z neta gdzie chcesz. Jeśli chcesz tablet z 3G to Plug Impact jest dość tani na nie najgorszych podespołach ale jakością ustępuje Galaxy Tabom czy Transformerom. IPady mają GPS tylko w wersjach z 3G.

O widzisz. Dobrze, że mi powiedziałeś, że ten GPS, tylko w iPad-ach z 3G. Czyli co... Kupuję ten tablet z 3G, kupuję tą kartę SIM (wkłada się ją z tyłu tak jak w większości telefonów?) i do końca życia mam Internet za darmo; gdziekolwiek będę?

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie śledzisz sytuacji na rynku tabletów, a chcesz dokonać zakupu, polecam Ci obejrzenie przed temu tego programu:

 

http://youtu.be/UxVShrYiYco

 

Od mniej więcej 12 minuty, Jarek Sroka mówi o tabletach z Androidem oraz grzechach producentów. Warto go posłuchać, bo jeśli zależy Ci na wsparciu producenta, aktualizacjach systemu itp. to może być z tym różnie.

Edytowane przez FrostBite
Link to post
Share on other sites

O widzisz. Dobrze, że mi powiedziałeś, że ten GPS, tylko w iPad-ach z 3G. Czyli co... Kupuję ten tablet z 3G, kupuję tą kartę SIM (wkłada się ją z tyłu tak jak w większości telefonów?) i do końca życia mam Internet za darmo; gdziekolwiek będę?

niestety nie ma się tak fajnie, chyba że kartę aero2 (i trzeba przyciąć)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...