Skocz do zawartości

Grafika do 2500zł2


Recommended Posts

EVGA ma dobre wsparcie i gwarę, więc jest spoko. Referenty są takie same, ale tylko pod względem konstrukcji. To co napisałem wcześniej - nawet gdzie wszystko takie samo, to EVGA ma przewagę. Jeżeli masz kasę na zwodowanie (około tysiaka/półtora) to weź referenta, ale lepiej poczekać na MSi.

Link to post
Share on other sites

Ethreivis - myślałem że on tej płyty nie ma tylko chcę zakupić , więc w tej cenie polecam mu asrocka , a jeśli już takowa płytę z asusa ma to broń boże nie polecam mu takiej bezsensownej wymiany .

 

Arved - a co ja napisałem ?? przeczytaj mój post jeszcze raz ok ?

Link to post
Share on other sites

Windforce potrafi być suszarką. I nie jest jakoś bardzo wydajne.

Pierwsze słyszę. Nie spotkałem się jeszcze z suszarką ani w postaci Windforce II ani w wersji trzeciej a w dodatku zawsze było to chłodzenie wydajne. Suszarką nazwałbym TwinFrozr III na wysokich obrotach.

 

Windforcex3 u gigabyte to chłód i cisza jakiej inni producenci mogą pozazdrościć.Nie czytam bzdur po necie tylko sam testuje.

Zgadzam się w 100% a przetestowałem naprawdę dużo różnych chłodzeń.

Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

miałem WFx3 i była cicha i chłodna, po kiego proponujecie kartę za 2000 zł + chłodzenie wodne za 1000 %-) %-) %-) bezsens, lepiej poczekaj na niereferenty i takiego kup. A Referenty to jeden pies z inna naklejka, co do chwalenia EVGA, sa opinie pozytywne i negatywne na temat ich serwisu, to samo w przypadku Zotaca Gigabyte czy Asus'a , reklamowałem kartę u Asus'a i nie miałem problemów :) I jak już brać to zwykła wersje a nie dopłacać krocie dla wersji z głupi dopiskami typu " TOP , OC , SOC , FTW , SSC , jak sam to zrobisz przesuwając suwaki a afterburnerze

Link to post
Share on other sites

Akurat zaufania nie mam do Gigabyte. Raczej szedłbym w Evgę, Asusa lub MSI, co o tym myslicie ?

popieram^^ dziwi mnie tylko ze wszyscy teraz tak szykanuja asusa i chwala sapphira z ktorym co widac po forum sa problemy :D
Link to post
Share on other sites

Posiadam Gigabyte gtx560Ti SOC 950 Krew mnie z nim zalewa. sypie artefaktami, przy 55% wiatraków chodzi jak suszarka, żeby płynniej chodziły gry trzeba obniżać taktowanie, dlatego do mnie Gigabyte nie przemawia.

Miałeś po prostu pecha. Ogólnie Gigabyte robi dobre karty. Sprzedaję ich najwięcej a problemów jest najmniej. Dużo więcej przebojów z Asusami. Ostatnio klienta GTX460 sypał artefaktami i serwis wymienił nową kartę ale wersję 460SE !!! Po miesiącu czy dwóch na tej nowej karcie po prostu odpadł kondensator. Jakiś tydzień temu trafił do mnie GTX570 Direct CU, w którym wentylatory wchodziły w mocny rezonans i żadne dokręcanie śrub nie pomagało, nowe Radeony serii 79xx z DirectCu II również nie dorastają do pięt kulturą pracy chłodzenia Gigabyte Windforce.

Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...